• beğenmezseniz gitmeyeceğiniz ücrettir.

gelelim sözlüğün içine sıçılan konuya. konudaki en beğenilen entry de tanım şu: “hiçbir bilimsel fikri/geçmişi olmamasına rağmen”

prof. dr. canan karatay modern anjiyo tekniğini türkiyeye getiren kişidir. türkiyede cerrahi yardım almadan geçici/kalıcı ilk kalp pilini takan kardiyologtur. dünyada ilk kalp nakli yapan doktorun ekibinde yetişmiştir.

insanları sevmeyebilirsiniz, gitmeyebilirsiniz. ancak sırf internete bağlanabiliyorsunuz diye büyükbaş hayvan iq su ile insanlar hakkında böyle şeyler yazamazsınız.
  • muayeneye gitsek reçeteye karışık kuruyemiş yazıp gönderir.
  • turp yiyin turp gibi olun, fıstık yiyin fıstık gibi olun. kendisine boşuna o paraları vermenize gerek yok.
  • gelmeyin demek istemiş.
  • 2018 yılında bir profesöre muayene oldum ankara başkent hastanesinde. ücreti 500 tl idi. sadece profesör olduğu için gittim. muhtemeeln sgk dan da ücreti ayrıca alınmıştır. o zaman karatay'ın ücreti 1000 lira olduğunu duymuştum.

millet ne kadar rağbet ederse fiyat o kadar artar. 2000 dese yine aylar sonrasına randevu alırsın. e öyle ise neden artırmasın fiyatını? serbest piyasa değil mi? aynı alanda onlarca profesör varken niye ona gidiyorsun?

edit: karatay'ı sadece 6 saniyelik vine videolarından, dil sürçmeleri ve yanlış anlaşılmalarından kendilerine espri ve etkileşim malzemesi çıkaranlardan tanıyan gürüha dert olmuştur. karatay'ın kitaplarıyla obeziteden kurtulan yüzlerce insan var

kalp konusuna hiç girmiyeyim
  • 14 bin tl bile olabilir. özel doktor. gitmek zorunda değilsiniz.
  • az bence. ona gidecek kadar umutsuz ve zekasızsanız en az bir 10 bin bayılmalısınız bence.
  • ücret için söylenecek bir şey yok ama bu ülkede radyoloji uzmanı olupta muayenehane sahibi olan ve muayene ücreti olarak 600 tl alan doktor var ve bu arada muayenehanede radyoloji ekipmanı yok.
  • o bana gelsin ben ona temel analitik kimya anlatayım. para da istemiyorum( atomik oran, ağırlık oranı bknz ve iyon bknzkavramlarını dahi bilmeyen bir şahıs)
  • bilim insanı kimliğine saygı duyarım ama yaşadığımız çağda ne yiyip ne yemeyeceğini öğrenmek için birine 1400 tl veren ağır maldır.silkeliyor işte kadın.
hesabın var mı? giriş yap