• cappy markalı meyve suyuymus.

olm diyorum bu dinci yobazlarda değil beyin örümcek ağı bile yok.

link
  • genç bir arkadaşımızın uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkarttığı ve insanları şaşkına çevirdiği akıl almaz gizem bu.

http://i.imgur.com/56gl5.jpg

şuan elimdeki cappy meyve suyu dolu bardağı elimden bıraktım. şimdi onlar düşünsün(!)
  • ben de cappy meyve suyunu bardağa koyunca, yüzeyinde kısa bir süre sex yazısı beliriyor sandım.

(bkz: susam sokağı bildiğiniz gibi değilmiş)
  • şu cumartesi günü beni gaflet uykumdan uyandırmıştır.

kütüphanemdeki bütün kitapların "teşekkür" kısımlarını okuyorum. "editörüme, dostuma" falan deyip "beni yaratan allahıma" demeyen bütün yazarların kitaplarını yırtıyorum.

sırada evdeki her şeyi inceleyip "made in, made by, produced by" yazan, ama "by courtesy of allah" yazmayı düşünememiş münafıkların ürettiği eşyaları parçalamak var.

aslında sözlüğün de günahı büyük. sol üste tıklayınca düşünen, kodlayan hepsi çıkıyor, ama bir eksik var.
    (bkz: ssg buna bir şey yapması lazım)

ya onu bunu bırakın da, bu arkadaşlar cappy'yi neli içmiş? bu kafa portakalla vişneyle olmaz.
  • allah diyen meyve suyunun rakibidir.
  • linkteki yazıda allah sanki yağmur yağdırma, güneş tutma işlerini bizzat kendisi yapıyor gibi anlatılmış. bence bu da bir tür dinden saptırma. halbuki bu olaylar bir dizi doğa olayı vesilesi ile oluşuyor. müslümanlar bunu allah'ın yaptığına ateistler ise kendi kendine olduğuna inanır.

bu arada haberdeki firmanın metni ise doğa ana inancı ile bağdaşmaktadır. bilimsel bulgu değildir bu.
  • http://www.risaleajans.com/…-dinsizlik-propagandasi

sırf kutuda şöyle bir ibare geçtiği için, ateizm ile israil yandaşlığıyla suçlanan cappy'nin sözde gizemi:

''bu üründeki meyve suyu, cömert meyve ağaçlarının, o ağaçlara kucak açan toprağın, suyu veren yağmurun ve onlara yaşam veren güneşin sayesinde üretildi. doğa, ona hak ettiği saygıyı göstermenin, emek harcamanın ve onu sabırla beklemenin karşılığını bize birbirinden güzel, birbirinden olgun, birbirinden tatlı meyvelerini sunarak verdi. cappy'nin lezzetinin kaynağı olan doğaya, sonsuz teşekkürlerimizle.''

ilgili internet sitesi, ayrıca kutuda şunun yazılmasını uygun görmüş:

“bu meyve suyu, kainatı yoktan var eden rabbimizin gökten yağdırdığı yağmur ile insanların faydası için kuru topraktan yarattığı ağaçların, insanların çeşitli bedensel ihtiyaçlarnı karşılamak için var edilen meyvelerinden üretildi. rabbimiz biz kullarına günahkar olduğumuz halde nimetlerini yağdırmaya devam ediyor: o’na dönelim diye…”

ya bu adamlar ne içiyor, anlamıyorum. belli ki cappy değil...
hesabın var mı? giriş yap