aynı isimde "çarpışma" başlığı da var
  • hollywood yapımı crash filminden uyarlanan diziye nihat genç "fetö mesajları var" dedi lan. kafayı yicem amk...
  • öyle ölmeyiz be kıvanç.
  • ağızlara pelesenk edilecek laf türetmeye çalışılmış ve “haydi” kelimesini kıvanç tatlıtuğ’a 99392 kere söyletmiş senaristin dizisidir.
  • size köstebeğin kim olduğunu söyleyim.
    --- spoiler ---

kadir başkomserin yanındaki kıvırcık kafalı polis.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ulan benim anlamadigim şey şu;
    cezaevine düşen arkadaş kerim mi kerem mi her neyse avukata cici annen o gece o evde yalnız değildi başka biri daha vardi eger şikayetini geri alirsan sana kimle beraber oldugunu gösteririm diyor görünüşe göre avukat kabul edicek bunu. lan anlamadığïm şey zaten o ev avukatin sevgilisinin evi bi düşün bakalim cici annen kimle aldatiyor babani yani eger sevgilin pezevenk degilse cici annene evin anahtarini eve erkek atsin diye vermiyorsa... bi düşün bakim
    edit: ev babasininmiş uyarildim.
    --- spoiler ---
  • bok gibi dizi.
    kıvanç tatlıtuğ hatırına birkaç bölüm daha izlenir.
    dizideki avukat hanım oyuncu şükrü özyıldız’ın ikizi gibi.
    (bkz: melisa aslı pamuk) vs (bkz: şükrü özyıldız)
  • dizide diyaloglar gerçekten saçma ilkokul 2. sınıf ders kitaplarından alınmış gibi izleyiciyi küçümser bir havası var. kurgu çok güzel ve derin ancak kıvancın abartılı sahneleri ve diyaloglar olmamış.
  • (bkz: #83814642)'nin devamı olarak,

--- spoiler ---
    1 ve 2 numara birleşip 6 numarayı bulmak için uğraşırlar.
    7 numara vızır vızır 8 ve 9 numarayı arıyor ve ilişkilerini öğreniyor.
    8 ve 9 numara kaçış planı kuruyor.
    11 ve 12 numara tırsıngen çünkü 10 numara bunların ilişkisini öğrenecek gibi.
    10 numara ve 2 numara canım cicim muhabbetine girer. 11 numara gelip de 10 numarayı olayları irdelememesini ister.
    1 numara 10 numarayı bıçaklayanın 7 numara olduğunu öğrenir. 3 numarayı bulmak için bir galeri bir de restoran basar.
    9 numara 11 ve 12 numaranın video kaydını şantaj için kullanmak üzere 12'yi asansörde yakalar.
    10 numara 7 numarayı hapse attırır ama 7 numara video'dan bahseder ve beni çıkar buradan der.
    geçmişi olan 1 ve 3 numara uzun bir aradan sonra karşılaşırlar. bu arada 3 numara ile 13 numara'nın 10 milyon € için işbirliği içinde olduklarını öğreniyoruz.
    --- spoiler ---
  • "zaaf" lafını ilk defa duyan biri yaziyor sanırım. bolca cumle icinde kullanıyor.
    zaaflarından yıkacak, zaafın var, zaaflar, zaaflar...
    bence "haydi"den daha sinir bozucu

evde misafir vardı onlar istedi diye seyrettik, yok o baskaydı, neyse, televizyon acık kalmıs.
    senede 1 dizi kuralını 1,5 yaptık gibi. ama sozlukten takip buyuk kolaylık
  • başlangıçtaki 6-7 dakika süren kesintisiz bağlama mıdır nedir beynimi kıyım kıyım kıydı....kendi kafaları şişmemiş mi nedir bu yaa. hiç olmamış dizidir. kıvanç'ın haydi deyişi ve atarlı polis tripleri çok bayık olmuş. 3 bölüm zor dayandım... yok ııhhh
hesabın var mı? giriş yap