• kendisi ve tutanakçı yancıları da sosyal mesafe kuralına uymayan zonguldak, kdz.ereğli kaymakamı ismail çorumluoğlu'dur. kendisi ayrıca 27. dönem akp milletvekili aday adayıdır.

sürpriz sonlu video
    kafe ve restoranlar açılmış insanlar "mecburen" maskelerini çıkarıp kahve çay içiyor sorun yok, içeride müşteri yokken 3 çalışan yan yana oturunca büyük problem var. şurada da tutanak tutulmuş mu acaba merak ediyor akıl fikir diliyorum...

*8 şubat 2021 akp zonguldak il kongresi...
    *6 kasım 2020 kdz.ereğli ak gençlik kolları kongresi
    *14 eylül 2020 akp kdz.ereğli ilçe bşk. muhtar toplantısı

edit: ahlaksız teklifler alıyorum! moderasyon uyuma! görsel
    (bkz: haberigo/#120344927) bu sitenin linkini paylaşan tüm yazarlar incelenmelidir.

edit 2: kendisi aday adaylığına dair facebook sayfasını kapatmış. ekran görüntüsü eklendi.
    edit 3: zonguldak valiliği açıklama yayınlamış. görüntüler kasım 2020'denmiş. [eeee, yani?]
  • kurallara uymadan uyulması gerektiğini bekleyen bir yönetici daha..

kendilerinin kurallara uymadığı aşikâr. öncelikle cezayı kendilerine kesmesi gerekir. 1'den fazla kişi içeri girmişler ve sosyal mesafe kurallarına uymadıkları videoda açıkça görülüyor.

ne zaman ki kurallara uyup, örnek olmaya başlarsak, gelişime ve değişime bir o kadar yaklaşmışız demektir.
  • bu kafa öyle bir şey ki sokakta el ele dolaşan karı kocaya bile çatabilir mesafe diye. lan aynı yatakta uyuyor bu insanlar.

bu çalışanlar da hep dip dibe. oturup çay içtiler diye mesafe mi sorun oldu?

bir teorinin pratikte uygulaması ancak bu kadar anlamsız olur gerçekten.

oldu olacak evimize de gelip karışsınlar.
  • suc eczacilarda, tutanak icin gelenlere 'kongre yapiyoruz' deseler yeterdi.
  • kendisini görünce ayağa kalkmadıkları için yazıldığını ispat edemem ama yemin edebilirim.
  • iceride kaymakam varken ayağa kalkmıyorlar ceza sebebi bu. haklılığını konuşmuyorum cezanın sebebini söylüyorum.
  • kamera görüntüleri delil olarak kullanılıp kendilerinin de sosyal mesafeden dolayı ceza yemeleri gerekir. evet, gerekir.
  • işe yaradığını ispatlama çabası içindeki zat. çağdışı bir yönetim birimidir kaymakam. belediye varken kaymakamlığa ne görev düşüyor bilen beri gelsin. hiçbir vasfı olmayan insanlara memuriyet kapısından başka bir şey değil.
  • götün yiyorsa git şovunu akp kongresinde, cuma namazlarında, yap kaymakam bey. ancak gider yerleri temizlersiniz o kongrelerden sonra siz başka bi işe yaramazsınız.

parası olup uludağ’a kayağa gidenlerin ayağına kaykay olursunuz, pandeminin başından beri can baş çalışan sağlıkçıların da cebindeki üç kuruşa el uzatırsınız.

sizin gibi çarpım tablosunu bilmeyenler zulüm oluyor ya şu ülkede insanlara yanarım ki yanarım.

2023 ten sonra görürm ben senin o tertemiz ense traşını inşallah.
hesabın var mı? giriş yap