şükela:  tümü | bugün
  • senin gibi tipler para, makam, mevki görünce insanı ezmeye çalışan tipler. sırf senden sonra üye oldu diye kimseyi ezemezsin.

edit: birisi çaylakların şükelası için girilmiş entry demiş. burası tivitır mı?
  • eşek gibi her gün ekşi sözlük girip yazar olduktan sonra ben çektim sen çekme diyen tip
  • ana nasıl tanıdın lan beni
  • olm feci abartıyorsunuz şu yazarlık hadisesini, tamam başlık trol, onu biliyoruz da ciddi ciddi yazar/çaylak ayrımı yapan mallar var. burdan çaylaklara da sesleniyorum, bi sik yok olm, bilgi verip aydınlatan da az, öyle çaylaklar var ki 10 tane yazarı cebinden çıkarır. içlerindeki ezilmişlik, başarısızlık duygusunu şurada yazar olunca tatmin ettim sanan var. lan 10 yıl okudum sözlüğü hiç gocunmadım, istesem 2000'lerin başında yazar olabilirdim. yazar olucam diye yanıp tutuşmak yerine, kaliteli içerik girmeye özen gösterin, hatta yazdığınız ya da yazacak olduğunuzdan çok okuyun.
  • benimdir bu.yazdığım herhangi bir entry de yazım yanlışı vs varsa beni uyaran,yada yine yazdığım herhangi bir entry de bana "tebrikler" diyen ve burada ki yazarların bir çoğundan özellikle böyle bir başlık açan,hayatında elde ettiği tek kazanım ekşi sözlük yazarlığı olan yazardan daha evla ve kaliteli kişilerdir.
  • hayatında sözlükte yazar olmaktan başka başarıları olan yazardır.

egosu yoktur.
  • ben de muhatap oluyorum. olmayacak mıydık?
  • paso küfrediyorlar neden neden ne yaptı entrylerim size. çaylak mesaj alımına kapatmak istemiyorum ben caylakken çok ihtiyacım olan konularda ulasamadigim yazarlar vardı. belki birine yardımım dokunur dusuncesi ile pire için yorgan yakmıyorum engelleyip geçiyorum ama insanın moralini bozuyor açıkçası. yapmayın bunu küfürle nereye ulaşmak istiyorsunuz küfür açlığı mı yaşıyorsunuz benden uzak durun
  • yazar olduğunda saçma salak başlıklar açmayacak kişilerle konuşan tiptir. (bkz: mal turnusolü başlıklar)