• lan hala insanları kışkırtmaya çalışacak kadar salak mısınız? niye rengini açıkça belli etmiyormuş. memet ali alabora belli etti adamın hayatını siktiler. ne yaptın memet ali alabora için?

levent üzümcü rengini belli etti, linç edildi. ne yaptın lan levent üzümcü için piç?

güçlü kişiler kendilerini ve hayatlarını riske atma pahasına her şeyi açıkça söylesin ama hayatları alt üst olunca gram destek yok. siktirin gidin lan bencil orospu çocukları.
  • "bütün ünlüler kime oy verdiklerini açıklamak zorundadır" faşizmine maruz kalmıştır.
    size, bir bok olamayıp; muhalefet veya iktidar yanlısı görünerek siyaset üzerinden gündem olup, kendi reklamını yapan çakma ünlüler yakışır.
  • gerizekalı mısınız? adam siyasi görüşünü halka arz etmek zorunda mı? biraz beyni olan anlar zaten neyi desteklediğini ki ben ekşi yazarlarının %90’ı gibi kör partici olduğunu düşünmüyorum. ülkenin gelişmesi için kimi uygun görüyorsa ona oy verecektir. bu bugün ince olur yarın başkası. işinize bakın.
  • aslan parçasıdır.
  • mail adresi cemyilmaz@gmail.com olan mizahşör.
  • bazı insanların sadece cem yılmaz’a güldüklerini düşünmeye başladım.

gülünecek bir sürü şey var, kendisi de alternatifler arasındadır sadece.

insanlar kıyamete kadar gülecek bir şey bulurlar hep.
  • bence türkiye de ünlü olarak para harcamayı bilen tek insan.
  • sağda solda papağan gibi cem yılmaz esprilerini tekrarlayanlar yüzünden yıllarca kendisine karşı önyargıyla yaklaştım.

2012 yılında arkadaşın ıstarları üzerine gittiğim gösterisinde, verdiği enerjiden midir nedir standart esprilere bile kahkaha atarken buldum kendimi.

sinemalarından, gösterilerdeki keyfi alamasam da o gün bugündür saygı ve sevgiyle takip ederim.
  • 1.65 metre boyunda olan, komik adam.
  • https://www.instagram.com/…heet&igshid=sk7rplnyxg3b

yaşıyorsun bu hayatı be cem yılmaz... adam kendine müzik stüdyosu yaptırmış (yaptırmış derken; içinin tasarımı vb). böyle bir stüdyoda rahatlıkla albüm kaydedebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap