• yeni keşfettim kendisini, maalesef izlememiştim filmlerini, yeni bir dizinin tanıtımında görünce üşenmedim araştırdım, içim kıpır kıpır sözlük, çok güzel adam yahu.
  • yakinda evlenecek yakisikli adam.
    bugun calistigim dukkandan alisveris yaptigi esnada yakindan bakma firsati buldum da , ekranda görunenden daha yasli, ekranda gorundugunden daha yakisikli.
    bir de annesine cok guzel "annecigim" diyor. annesi olasim geldi.

butun bunlarin yaninda, pek karizmatik oldugu soylenemez.
  • güneşi gördüm filmindeki performansıyla takdire şayan bir başarı sergilemiş, ileride fazlasıyla ses getireceğine inandığım genç yetenek. altından zor kalkılacak bir rolü tam da hakkını vererek oynamış, aldığı risk ve neticesindeki başarı sınırları zorlayacak gibi görünüyor. haydi bakalım...
  • masumiyet... evet buldum; bu çocuğa en çok yakışan şey bu.
    duruşu, bakışı, konuşması... her şeyiyle ele veriyor kendini.
    masum, çok güzel bir çocuk bu... kimse bozmasın onu. (bkz: hep böyle kal)
  • en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü bileğinin hakkıyla almıştır.
  • sabah gazetesindeki röportajını okuyunca daha da bir saygı duyduğum kişilik olmuştur.. kafayı takmış olduğum öteki ve ötekileştirme konusuna da değinmiştir inceden.. ve "bundan sonra birbirimize nerelisin diye sormayalım" demiştir..

http://www.sabah.com.tr/…9481da6aad2b7dcd83e6d.html
  • güneşi gördüm filminde eşcinsel karekteri canlandırdığı rolü nedeniyle şapka çıkarılması gereken oyuncu.bu rolünü gerçeğe bu kadar yakın oynayabilmek için eşcinsel kardeşlerimizle yaşamış mıdır bilmiyorum ama kesinlikle tam anlamıyla üzerine düşeni yapmıştır.kendisine geleceğinde başarılar dileriz.
  • sesini bi duyunca sürekli dinleme isteğimi ve gözlerinin içini ekranda her gösterdiklerinde yüzümde olan gülümsemeyi çok hayra yoramadığım; samimi ve doğal oyunculuğunu da çok başarılı bulduğum tatlı mı tatlı kişi.
  • şimdilerde tekrari gösterilen sila adli dizide cansu dere'nin erkek kardeşini canlandirmiştir.
  • tövbeler tövbesi'ni izleme sebebim. abartısız, duru oyunculuğuyla beni mest ediyor. onu izlerken huzur buluyorum. hangi role girerse girsin hiç kasılmıyor, sakin sakin oynuyor. karşılıklı oturup muhabbet etme isteği uyandırıyor bende. ilginçtir ki; hiç tanımadığım bir insana ilk defa bu kadar kanım kaynıyor.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap