• cerezmodum

adresinden ulaşılabilecek günlük moduna göre insanlara oturdukları yerden kuruyemiş yeme fırsatı tanıyan site.

sadece fındık, fıstık modunda olmayıp.
    serbest mod
    eğlencelik modlar
    gerekli modlar
    ikramlık modlar
    sağlıklı modlar
    sunarak insanların kuruyemişe bakışını tamamen değiştirmeyi hedefleyen bir oluşum.
    denemekte fayda var. şiddetle tavsiye edilir.
  • ne gereği olduğunu anlayamadığım site. marketten ya da kuruyemiş dükkanlarından, pazarlardan rahatlıkla bulacağım ürünleri neden sipariş etmek isteyeyim? sitedekilerin hepsi hemen her saat kolaylıkla temin edilebilen ürünler zaten. gece 2de kuru kayısı krizim tutunca getirecekler herhalde.

eğlenceli olsun diye ''bir arkadaşım modu'' diye bir paket yapmışlar

https://www.cerezmodum.com/bir-arkadasa-lazim-modu

''zaman zaman herkesin desteğe ihtiyacı var. işte senin arkadaşta öyle bir dönemden geçiyor. sahalara bomba gibi dönecek bu moddan sonra. şimdi destek zamanı.ne yaparsın herkes senin gibi şanslı değil bu hayatta''

komik mi? ne kadar çirkin bir şey bu.
  • ben girdim gezdim ve sevdim. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ne gereği var ki diye düşünmüyorum. bu mantıkla telefonu da mahallendeki telefoncudan al ne gereği var internette satılmasının? ya da internetten kazak aldığında gece 2'de üşüyünce getirip üstüne mi giydiriyorlar? internet ne zamandan beri sadece zor bulunan şeylerin satıldığı bir yer oldu?

eğlenceli olsun diye yaptıkları pakette, eğlenceli adı üstünde. bu ülkede fındığın cinsel gücü arttırdığına dair reklam yapıldı 99 yılında hem de dış ticaret müsteşarlığı tarafından tık
hesabın var mı? giriş yap