şükela:  tümü | bugün
  • uzakdoğulu soyadı. o kadar yaygındır ki mit'de 27 tane bulabilirsiniz.
  • bir adet üzümlü kektir kendisi. "cedric" deyişi ve gülümsemesi çok şirindir.

(bkz: cedric)
  • warcraft 3'de pandaren brewmaster olarak bilinen karakterin ismidir aynı zamanda.
  • cedric'i cedric yapandır. tüm şapşal aşıklıkları, o büyümüş küçülmüşlükleri arada bir ona yanaşan ama sorna kendine dönen chen sayesindedir. ne demiş aşık veysel:

anılmazdı veysel adı o sana aşık olmasa.

bununki de o hesap *
  • dota 2'de bir hero. birincil özelliği zeka* olup pusher ve support olarak kullanılabilir.

kısa künyesi: ranged, jungler, pusher, support.

başlangıç statsları: 20 str, 15 agi, 21 int.
  • puppey ve [a]kke tarafından üst düzey kullanılan dota 2 kahramanı.
  • cedric'in sevdiceği, arkadaşlarım ve babamın beni çekik gözlerim, ağlarkenki halim ve tavırlarım dolayısıyla çok benzettiği bu sebepten nickimde yer etmiş çizgi karakter.
  • xiamen üniversitesinde görev yapan matematikçi chen jingrun tarafından bulunan özel matematik teoremi ismi.

p bir asal sayı olmak üzere, p+2 sayısı da asal oluyorsa veya p+2 sayısı iki asal sayının çarpımı şeklinde yazılabiliyorsa p’ye bir chen asalı denir.

p=59 sayısını inceleyelim.

p=59 asal bir sayı iken p+2=61 de asal olduğu için 59 bir chen asalıdır.

veya

p=13 asal bir sayı iken p+2=15 asal değil. bu durumda 15 in çarpanlarına bakarız.

15=3*5 yani 15 iki asal sayının çarpımı şeklinde yazılabildiği için p=13 de bir chen asalıdır.

edit : jingrun 96'a ölmüş. " ---tarafından bulunmuş"'la değiştirirsem anlatım bozukluğu oluşur mu bilmiyorum. ondan dolayı düzeltemedim, af buyurun.
  • (bkz: kim jong dae)
    solo çalışmaları harika olan şarkıcı.
    bir ses en fazla ne kadar pürüzsüz, ne kadar muhteşem, ne kadar içten olabilir?

sözlükteki adımı bu adamın sesine olan hayranlığımdan ötürü seçmiştim vakti zamanında.

ne kadar uzun zaman oldu.
    ama chen’in ilerlemesi çok yavaş. şimdi gerçeklere gelelim.
    sağolsun s.m. entertainment, chen’i ön plana çıkarmak için exo’nun tam anlamıyla çökmeye başlamasını bekledi.
    arkadaş bu çocuk özel. ve aralarında oyunculuğa meyletmeyen ve sadece sesine odaklanan, kendini geliştiren tek üye olarak kaldı. ne vardı şu beautiful goodbye parçasını daha önce çıkarsaydı. neden bireysel çalışmaları ısrarla engellemeye çalışıyorsunuz.

çok daha farklı yerlerde olabilirdi. şu an kendi dilinden farklı dillerde parçalar üretiyor olabilirdi, dünyaca tanınıyor olabilirdi.

geç de olsa, zor da olsa hak ettiğin yere gelmeni diliyorum chen.