cordy

  • 1481
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

orphan black

her bir karakterinin, doğal olarak da tatiana maslany nin efsane olduğu dizi. bir helena olsun, bir cosima olsun kolay yetişmiyor neticede.

--- spoiler ---

alison çoğacayip bir kadın en başta. ceset saklama çabaları sırasında kocasına "sen hiç dexter da mı izlemedin" dedi. dfgdfgdhgf. her yaptığı titiz, boynundaki kurtarma düdüğünden yer delme makinasına kadar her işi çok ince bu hatunun. kahkülleri de ayrı efsane.

helena nın sestra kavramı ise apayrı. felix için brother sestra dedi ya la. son bölümde o dinci manyak mahlukata yaptığı şeyse muhteşemdi. ettiğini buldu hayvan oh olsun.

işin genetik menetik kısmından zerre anlamıyorum, cosima olmasa zaten o tarafı pek sallayan olur mu onu da bilemem ama cosima ölmesin tabi. kolay yetişmiyor demiştim eheh. neyse bu duncan da bir pislik çıkmazsa ben de bunca yıl bu kadar entrikalı amerikan dizisini boşa izlemiş sayıcam kendimi. mrs s.' in bile hala ne olduğunun tam olarak anlaşılmadığı bir dünyada duncan' a babam olsa güvenmem.

neyse son olarak felix, brother sestra, senin ağzını yerim ben. ne güzelsin ya. bi huzur vermediler be sana. tepkiliyim. o değil de, mucize sandığım kira' yı genetik bozukluk olarak niteledi duncan. sen önce kendi kızına bak deyip daha fazla çirkefleşmeden uzuyorum.

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
16.06.2014 22:45