• (bkz: ağla)

chat'ine zerre saygısı olmayan, kafası estiğinde önüne geleni banlayan ergen bir twitch yayıncısı.

chatten aklı başında bir yorum yazılır, küfür veya hakaret içermemesine rağmen kendi fikirleriyle örtüşmediği için anında perma ban'ı yapıştırır. sonra on saat arkasından hakaret eder, ağlar. gücü, eriştiği ilk fırsatta kötüye kullanıp kendini tatmin etme aracı olarak kulanacak kadar karaktersizdir. banladığı adama cevap hakkı doğmasına rağmen adam cevap veremez, kitlesi de kraldan çok kralcılık yapar. sonra bu yaptığın yanlış dersin seni de banlar.

tüm pleblere küfretmişliği dahi vardır bu şahsın. sub olmayan bizden değildir mottosuyla hareket edip pleblere ilk edindiği fırsatta köpek çeker. ondan sonra da 'donate atın, sub olun, niye bu kadar çok hater'ım var yeaağ' diye ağlar.

birkaç sene önce de 2 yıllık takipçisine, ghostladığı iddiasıyla ana avrat küfretmişliği vardır mesela. karşı takımda zeus vardır, wardları kırarlar. sürekli ward kırıldığı için de 'kesin ghostlanıyorum yeaağğ' triplerine girer. hemen iftira atar, dinlemeden etmeden yargılar. 'bak bu yaptığın yanlış' diye olayı açıklamaya çalışanları da ekseriyetle banlar.

para veren izleyiciysen sana var gücüyle yağ* çeker; para vermiyorsan da ilk fırsatta, ağzından salya saçarak banlamanın yolunu arar. cahildir, overrated ifadesini çöp diye algılar sonra arkandan sana cahil yakıştırması yapar. ihsan ve koray, lütfen kendi yayınlarınızı açmaya başlayın da kurtulalım şu cahil heriften.

neyse, cevap hakkı bulabilirsen hadi şimdi gel bir de burada ağla.

(bkz: ağla)
  • eski ismi cherisyourlifewp olan twitch yayıncısı. genel olarak haftada 5-6 gün dota 2 yayını yapmasıyla birlikte, ülkenin genel olarak en fazla izlenen dota yayıncısıdır.
  • tam bir köylü.
    belki dota cahili değildir ama karakter olarak eksik kalmış birine benziyor.
  • dünyanın en saçma, kendini beğenmiş, ergen, ağzı bozuk twitch yayıncısı. bu gibi insanların bu kadar izlenmesi aslında insanımızın küfür seven, yobaz, ırkçı, cinsiyetçi yapısını da yansıtıyor. ne çirkin insanmışsin sen be izledikce midem kalkıyor bunlar nasıl kelimeler bunlar nasıl hitaplar insan hic mi utanmaz, oyun olduğunu bilmez, karşısındakinin de insan olduğunu bilmez. bunu izleyenler de kendisi de insanlığından utanmali. hele bunu destekleyen buna abone olan izleyiciler bunun gibi insanlardan sorumlu da tutulmalı. iğrenç insanlarımız gerçekten inanılmaz.

edit : imla.

edit1: iyi oynadığının ben de farkındayım ancak insan olarak cehaleti ve saygısızlığı kelimelerine cümlelerine yansıyor, buram buram kokuyor. bu yayincilar insanları etkileyen insanlar biraz olsun dikkat etmeliler.
  • özellikle dota 2 yayınlarını severek izlerdim fakat artık yayın yapmamaktadır.

edit: face gamingde yayın yapmaya başlamış şişko.

not: yıllar önce daha şişkoydu
  • dota oynamasına ve bilgisine lafım yok ama sakın ola bunun videolarını, yayınını falan halk açık yerde izlemeyin. ben öyle bir hata yaptım. ettiği küfürden ben utandım.
  • twitch ardından, artık facebook'ta yayın yapmaya başlamış iyi bir dota oyuncusu. aslında bazen, kamerayı klavyeye sabitleyip, oynanış sırasındaki apm'ini de görebilsek ne güzel olur.
  • facebook'tan sonra mixer'e geçmiş olan, trash talk'ı seven bunu açıkça söyleyen dota yayıncısıdır.
  • yayınları eğlenceli geçer,iyi creep keser, iyi fightlar, yanlış item yapar ortalamanın üstüdür ama tam bir winner değil asla gözlemlediğim bu
  • dota 2'yi en eğlenceli oynayan türk yayıncıdır kendisi.
hesabın var mı? giriş yap