• 10 eylül 2006 tarihinde kemer country de lounge fm 102 tarafından düzenlenecek olan festival.

katılan gruplar:

oi va voi ... live
    hardkandy ... live
    up bustle and out ... live
    flunk ... live
    real tuesday weld ... live
    zofka ... live
    ibizarre ... dj set

ayrıca, lounge 102 djleri

flyer: http://www.loungefm.net/…listanbul2006-eflyer02.jpg
  • ruhu sakinliğin ve dinginliğin kollarına bırakmak için güzel bir fırsat..
    artık zamanı geldi demek istiyorum.. mayışmak, mayışmak yüzümde tatlı bir gülümseme ile dolaşmak için gitmeliyim diye düşünüyorum..
    kemer country uygun mekan.. orman evi olursa tadından yenmez..
  • katılımcı sadece 2 bin kişi ile sınırlı olacak.. ve 12 saat süper vakit geçirilecek..
  • flyer'ındaki gibi giyinilmesi zorunlu tutulsa amma da "chill out" olur dedirten eğlence. hem eğlence hem dinlence olması umulan aktivite...
  • katılmak isteyenlerin web sitesinden kayıt yaptırarak davetiye kazanma şanslarını denemeleri gereken festival. keza bilet satışı yok, davetiyesiz de giriş yok, ortada kalmasın müziksever.
  • muzigin ruhu adına dunyanin heryerinde oldugu gibi orda da rengarenk*, mutlu, pozitif, gulumseyen sıcak insanlarla karşılaşmak istiyorum. mekan ve sponsor davetleri.. bilmiyorum.
  • programı aşağıdaki şekilde olduğu açıklanan festival

12:00 … açılış
    02:00 ... metin barım (l102)
    03:00 ... gökhan işık (l102)
    04:00 ... zofka live
    05:00 ... ömür sarı (l102)
    05:30 ... flunk live (l102)
    06:30 ... zeynep arman (l102)
    07:00 ... hardkandy live
    08:00 ... jet set with ilkay (l102)
    08:30 ... oi va voi live
    09:30 ... hyperblue (l102)
    10:00 ... up bustle & out live
    11:00 ... ibizarre
  • mekanın krokisinin elime geçmesiyle ulasımının imkansız oldugunu anladıgım parti.
  • ev taşıma işlemlerinin alakasız uzaması nedeniyle teğet geçtiğim şenlik. arkadaşımdan duyduğuma göre harika geçmiş.
  • havanın yagacak gibi olmasına ragmen, hardkandy'nin sahne aldıgı akşam saatlerinde açan güneşle daha da bir harika gecen festivaldir. flunk, zofka , hardkandy en eglencelilerdi, tum grupların performansı etkiledi, terranın litvanyalı kızları insanları şarap delisi yaptı, lokkanın kızları da vodkalarda geri kalmadı, etrafta koşuşturan cocuklar, çimlerde serilip sarap eşliğinde muzik dinleyenler, tam anlamıyla chill out bir festival oldu.

turk dj'lerden jet set with ilkay gercekten iyidi, eglenceliydi. hyperblue anlamadıgımız bir şekilde elektronika benzeri ( hardkandy ile aşağı yukarı aynı ana labellardan çıkan brokenbeat ve 2step parçalardan ) çalmaya başladı, iyiydi ama tum gun dinlenen chillout müziğin üzerine en azından -ben- çekemedim...

ayrıca ulaşım cok kolaymış , ilk gidene biraz zor oluyor tabi , bu arada kemer country de gerçekten yaşanacak yermiş ...

ek bir not daha; oi va voi gece için olabilecek, hatta bu tur festivaller için olabilecek en hoş finaldi.

(bkz: yesterdays mistakes)
hesabın var mı? giriş yap