şükela:  tümü | bugün
 • henüz sahne alacak isimler listelenmemişken bileti 163 tl'den satışa sunulan festival. festivalin temel dayanak noktasının müzik olmadığı buradan belli sanırım. (sonradan gelen düzenleme: nasıl line-up bu? :) ülkenin mevcut durumu gereği çok iyi bir line-up beklemiyordum ama bu kadar da kötü olmamalıydı. şu line-up'un ederi, içerideki yiyecek-içecek fiyatlarını da göz önünde bulunduracak olursak 2 gün için 60 tl).

  ben genelde şirketlerin fiyatlama politikalarına saygı duyarım ama şunu da belirtmekte fayda var. festival (daha doğrusu art arda konser dizisi diyeyim) gece 12'de sonlanıyor. ikincisi, dinlenebilir isimler akşam 8-9 sularında sahne almaya başlıyor.

  süresi, bünyesindeki yiyecek / içecek olanakları ve fiyatları, geçmiş dönemde sahne almış kişiler, henüz sahne alacak kişilerin dahi açıklanmaması bilgileri göz önünde bulundurulduğunda 163 tl vermenin pek rasyonel olmadığı bir festi.. pardon, art arda gerçekleşecek konser izlenimi veriyor.

  emin olun falanca şehirde düzenlenen etkinlik bu festivalden daha iyi bir line-up'a sahip olabilir ve etkinlik daha keyifli geçebilir.

  bu arada; chill-out festivalinin facebook sayfasında etkinliklerle ilgili paylaştığı fotoğraflarda müzisyenler değil, bikinili kadınlar ön planda. sizi ne kadar ilgilendirir bilmem ama bu hareket -festival atmosferini yansıtacak fotoğraflar için özellikle bikinili kadın fotoğrafları seçilmesi- bende antipati yaratıyor.
 • içeride biranın 20 tl civarında olacağı, köfte ekmeğin 25 tl olacağı, gece 12'de bitecek olan, gerçekleşmesine 2.5 ay kalmasına rağmen toplamda 10 (on) müzisyenin açıklandığı ve bilet fiyatının 200 tl olduğu olduğu festivaldir.

  üzgünüm dostum ama bu sefer ağır saçmalıyorsunuz. 10 yıldır istanbuldaki bütün festivallerinize gittim, 2014 çeşme, 2015 bodrum versiyonlarına da gittim ama bu sene adam akıllı bir kaç headliner belirlemezseniz o parayı hayatta vermem size kusura bakmayın.
 • bu sene büyük sıçan festivaldir. #onlygoodvibes #liveyourdream #happinessintheair hashtaglerini instagram'da sıklıkla kullanan ama burning man'e gidecek kadar da parası olmayan atanamamış şeyma subaşılara şimdiden iyi eğlenceler dilerim.
 • fazladan 1 biletime talip aradığım etkinlik

  not: bilet yeni sahibine ulaştı.