şükela:  tümü | bugün
  • henüz sahne alacak isimler listelenmemişken bileti 163 tl'den satışa sunulan festival. festivalin temel dayanak noktasının müzik olmadığı buradan belli sanırım.

    ben genelde şirketlerin fiyatlama politikalarına saygı duyarım ama şunu da belirtmekte fayda var. festival (daha doğrusu art arda konser dizisi diyeyim) gece 12'de sonlanıyor. ikincisi, dinlenebilir isimler akşam 8-9 sularında sahne almaya başlıyor.

    süresi, bünyesindeki yiyecek / içecek olanakları ve fiyatları, geçmiş dönemde sahne almış kişiler, henüz sahne alacak kişilerin dahi açıklanmaması bilgileri göz önünde bulundurulduğunda 163 tl vermenin pek rasyonel olmadığı bir festi.. pardon, art arda gerçekleşecek konser izlenimi veriyor.

    emin olun falanca şehirde cuma akşamından pazartesi akşamına kadar devam eden bir etkinlik (ki girişi 12-15 €, ertesi gün / günlerdeki giriş 5 €) bu festivalden daha iyi bir line-up'a sahip olabilir ve etkinlik daha keyifli geçebilir.

    bu arada; chill-out festivalinin facebook sayfasında etkinliklerle ilgili paylaştığı fotoğraflarda müzisyenler değil, bikinili kadınlar ön planda. sizi ne kadar ilgilendirir bilmem ama bu hareket -festival atmosferini yansıtacak fotoğraflar için özellikle bikinili kadın fotoğrafları seçilmesi- bende antipati yaratıyor.