• (bkz: #1083521)
  • muthis guzel ellere sahip sahsiyet. koskoca equilibrium filminden akillarda kalan en iyi ayrinti*.
    edit: the machinist ve batman begins filmleriyle beni kendisine daha fena hasta etmeyi basarmis sahsiyet. bu nasil oyunculuktur, karizmadir*. batman yillar sonra da olsa ozune donmus bruce wayne bruce wayne olali boyle karizma olmamisti. christopher nolanin ellerine saglik, devamini dort gozle bekliyoruz*.
  • yetenekli bir sinema oyuncusu. ancak her role her kiliga girmis bir turlu a sinifi oyuncular arasina yerlesememistir. batmanin kendisi icin faydali olmasini diliyoruz.
  • sakalın acaip yakıştığı aktör.
  • the machinistte zayifliktan taninmayacak hala gelmis, ama oyunculugu ile dudak isirttirmis aktor.
  • "olsa da yesek" dediğimiz şeylerdendir bu aktör. yavrusu olsaydı evde beslemek isterdim şahsen. hem yetenekli, hem yakışıklı, hem hem hem...
  • makinist'te çok başarılı bir performans çıkaran, rolü için 46 kiloya düşen aktör
  • sadece o oynuyor diye en dandik filmi bile izleyebileceğim hem kendi hem oyunculuğu güzel şahsiyet..
  • the machinistte o kadar kilo verdikten ve guzelim kaslari eritip iskete dönüştükten sonra nasil oluyor da bir sene içinde batman begins için yeniden kaslı falan olabilir bir insan kesinlikle anlayamıyorum. hollywood mucizesi bu demek ki... photoshop filan olmasın sakın diye de kıllanıyorum aslında ara sıra....
    edit: the machinist çekimlerinin bitip batman begins çekimlerinin başlaması arasında sadece altı hafta varmış, yani 6 haftada almış o kadar kiloyu geri... biraz sağlıksız olmuştur heralde di mi sayın diyetisyen aaabilerim ablalarım?
  • inanılmaz yakisikliligi ve karizmasinin disinda oyunculuguyla ve azmiyle de goz dolduran aktor.kendisini birden unlu yapan empire of the sundaki performansi nedeniyle national board of review sirf onun için bir juvenile actor odulu yaratmistir. aslinda rejim ve sporu sevmemesine ragmen american psycho,the machinistve batman beginsicin kendini harap etmistir.ayrica aksan konusunda da cok yeteneklidir.yanilmiyorsam her filminde ayri bir aksan kullanir.zaten hollywood daki her ingiliz gibi amerikan aksanini amerikalilardan bile iyi konusur.bruce wayne lige de pek yakismis kendisi.
hesabın var mı? giriş yap