• şimdi varsa böyle birşey;

paralı olduğu için, ve para karşılığı insanlara bir hizmet sunulacağı için, hem mali açıdan, hem de diğer sebeplerden dolayı üye sayısı, izlenme sayısı gibi istatistikleri tutulacaktır elbette. para verip üye olan kişi sayısına "x" diyelim.

diğer yandan, bu görüntüler zamanla internete düşecek, özellikle youtube üstünden paylaşılacak ve izlenecektir. youtube üstünden izleyen insan sayısına da "y" diyelim.

işte bu "y"nin "x"in en az 10.000 katı falan olmasını bekliyorum. işte bu da magazinel bir iki yüzlülüktür, toplumun ahlakından ilişkilierine kadar her alanda az ya da çok ikiyüzlü olmasıdır, şikenin sahaya yansımamasıdır, esra-ceyda'nın paralarını emenike'nin saymasıdır.

edit: esra-ceyda yerine esra-ceyhan yazmışız. balıkçı torunu uyardı.
  • "xhamster'ı kapatıp bunu acık bırakan eller kırılsın"

bir arkadaşım
  • "bir gece ansızın rocco 25, johnny sins 26, mandigo 35" şeklinde bir atraksiyon görmeyi umduğumuz tv.
  • yakın zamanda girişime engellenmesi gereken site.
    brazzers'a gelince aauuv.
  • gayet doğal bir durum olmasına rağmen sözlük aklıevvellerince "vay mallar" "ay inanmıyoroom" türevi gerizekalılık belirtileriyle karşılanmıştır.

futbol forumu, finans sitesi ya da webmail servisi mi açacaklardı, dünyadaki tek erotik site bu mu, bugüne kadar onları farklı tanımıştınız ve şimdi şok mu yaşıyorsunuz, hayır yani buna "ay şaka gibiie" tepkisi verebilmek için nasıl bir zeka ve düşünme sistemi kombinasyonu gerekli ben anlamıyorum.

bu kadınların olayı bu değil mi kardeşim?? açık söyleyeyim ben takdir ediyorum. çünkü hem belli ki kafa ticarete çalışıyor, hem de kimseyi "fiziğimle değil zekamla ön plana çıkmak istiyorum" minvalinden aptal yerine koymuyorlar.

açık açık diyor ki "evet ben meme göt ve bacak satıyorum, kendimi meme göt ve bacaktan daha fazlaymışım gibi göstermeye ihtiyacım yok, meme göt ve bacağıma bakmak istiyorsan şu şu şekilde ödeme yapıyorsun, eğer istemiyorsan da kimse zaten seni buna zorlamıyor." gayet mantıklı.

bu hatunlara onlarla aynı şeyi sattığı halde kendini bundan daha fazlasıymış gibi göstermeye çalışanlardan daha çok saygım var.
  • papiss cisse'nin chelsea'ye attığı gol'ü arayanların maalesef çokça izleyeceği videolar.
  • asker ocağında birçok kanalın yerini alıp izlenme rekorları kıracağını düşündüğüm kanal.
  • artık account paylaşım forumlarında "cicişler premium acc %100 working" gibi ibarelerin de sıkça yer alacağının habercisidir.
  • gerçekliğinin doğrulanmasından korktuğum site.

biriniz çıkıp şaka deyin, öpüşüp barışalım.

edit : malesef doğruymuş.
hesabın var mı? giriş yap