• ya ne öyle geliyorsun aklımız gitti. sabah yürek yemiş buraya gelmiş. keşke bu arkadaşa bir şey yedirip, içirmeseydik. bak kardeşim, güzel kardeşim, canım kardeşim. sen güzel bir kardeşe benziyorsun. benim yaşım 50. 15 yılda değişmeyen bir şey var mı? mesela benim bi arkadaşım var. tencere imalatçısı. aynı yaştayız. lavuk burdan atlıyor uçağa tayland'a gidiyor. garıyı üzerine işetiyor. yıkanmadan geri geliyor.

yani o ateş abinse bende sabri abinim koçum, amma velakin çok ters zamanda geldin.
    iki zara 100 bin verdik. ben burda 3 gündür z raporu alamadım. sıkılıyorum sabri bunalıyorum. biz ağzımızı açıp şikayet etmiyoruz da sen mi şikayet ediyorsun he. bak kardeşim güzel kardeşim canım kardeşim benimle bir daha sakın polemiğe girme.
  • sitede doğup büyümüş, hayatında hiç mahalle kültürü görmemiş basketbol seven kıvırcık saçlı ergen irisi tarafından eleştirilen insan.
  • ciddi ciddi izlemedim kafam dağılsın diye izledim, sonuçta komedi filmi hayatın anlamını aramadım tabii siz komedi filminde hayatın anlamını arayacak kadar gerizekalıysanız orasını bilemem.
  • ciddi ciddi izlenir mi la her seferinde geberiyorum gülmekten
  • 1-sabah yürek yemiş buraya gelmiş!
    2-benim adım bomba soyadım ölüm lan!
    3-benim dayımın çocukları var ya mermiye kafa atıyor!
    4-altın kapılarımız kan oldu tayfun!
    5-ne güzel umre'ye gidecektim.
    6-zinadan kaçın diyor kaçın!
    7-hayırdır ingiltere prensiyle mi konuşuyorum?
    8-keşke bu arkadaşa bir şey yedirip, içirmeseydik.
    9-ver coşkuyu kolonlar inlesin.
    10-bizi böyle gördünüz karamürsel sepetimi sandınız?
    11-sıkılıyorum sabri, bunalıyorum.
    12-ulan sikik, olayın ciddiyetini kavra!
    13-git bi bak git bi bak arabaya bindi mi git bi bak!
    14- ya ne öyle geliyosun aklımız gitti.
    15-kim kimi koparıyor kendi payına amına koyim.
    16-hedef ben miyim tayfun?
    17-mevlam bize nasip etmiyor demek ki, yoksa on numara namaz kılarım abi.
    18- mesela dikkat et abi, gözleri açık hiç bir delikanlı görmemişsindir hapşururken.

böylesine güncelliğini yitirmeyen efsane replikleri barındıran filmi izlemeyip de ne izlesin bu insan?

bonus editi: yavrum sen kaç yaşındasın?
  • aklıma düştü. boşlukta bi’ tekrar izleyim.
hesabın var mı? giriş yap