• eski balerin, yeni televizyoncu, gerçi yenisi kalmadı, televizyonculuğu da eski. oyunculuğu var, sunuculuğu var, mehmet ali erbil'le ayrılmaz ikililiği var, şimdi tanımadığım etmediğim, bi kötülüğünü de görmediğim bu ablaya katana demek istemiyorum ama ohoo dedik bile..
  • annemin hayatindaki en buyuk gaflarindan birinin musebbibi insan. kuzenim genc kiz o zaman, baya iri yari boyle, hafif de kompleks var tabii. televizyonda da cigdem tunc var. birisi heralde "guzel kadin" falan diyor. annem de, "yok be neresi guzel, at gibi" diye cevap veriyor. aradan bi yarim saat falan gectikten sonra yine cigdem tunc muhabbeti acildiginda bu defa annem kuzenime benzedigini soyluyor. kuzenimin yuzundeki dehseti hala hatirliyorum. zaten birkac sene sonra da son darbeyi babam vurup izel olmaya calisan kuzenimi akrep nalan'a benzetmis, o da bunun uzerine azmedip 20 kilo kadar vererek manken fizigine kavusmustu. hey gidi gunler.
  • (bkz: milf)
  • normalde o upuzun boyuyla basketçi falan olması beklenirken ailesi tarafından balerin yapılmış, o kadar sene bale bile hatuna bir incelik, bir zarafet nebliyim bir seksapel katamamıştır.

mehmet ali yıllarca kendisinden bir kafa daha uzun olan çiğdem tepesine basacak bunu cırk diye eziverecek korkusuyla gıkını çıkaramamış, sevgiliyi oynadıkları çeşitli müzikallerde falan da hep temiz aile çocuğu rollerine çıkmıştır. ha ne zaman çiğdem evlenmiş ortamlardan ayrılmış, mehmet ali de ipten kazıktan kurtulmuşa dönmüştür.
  • soyle bir sey hatirlarim hakkinda, sene doksanlarin ortalari cigdem tunc hem tiyatroda oyunculuguyla konusuluyor hem de televizyonda program yapiyor filan, hatta yanlis hatirlamiyorsam kanal 6'daydı. neyse tarkan da o zaman yeni sarkici, kil oldum abi nin uzerinden cok gecmemis. magazin programlarinda "sok! sok! cigdem tunc taze popcu tarkan'la" tarzi bir haber patlıyor. isin acaibi, cigdem tunc telefonla baglandigi her programda siddetle yalanlar ve hatta tarkanı tehdit eder tarzda benim onunla ne isim olur o kim tarzı konusurken, tarkan'ın evet oldu aramizda birseyler simdi niye reddediyor anlamiyorum mealindeki aciklamalariydı. simdi dusununce cok garip geliyor, tarkan da o zaman hakkinda konusulsun diye mi demisti bunlari var mıydı gercekten birseyler, turk magazin basını arsiv gorevlilerine sesleniyorum buradan, saygilar sunarim efem...
  • "yemekteyiz"deki kostümüyle bana üçüzlere hamileyken tabakları karnının üstüne koyup yemek yiyen phoebe'yi hatırlatan insan. (bkz: friends)

masayı memelerine de kurabilirmiş yani. yerden tasarruf.
  • şabaniye filmindeki o kadar güzel ki, insan bak bak doyamıyor.
  • cok mutevazi(!) bir hanim. muhtesem yuzyil'in kadrosuna katilmak isteyip de reddedilince soyle laflar etmis:

"sultani bir şey var galiba bakışlarımda. bana hep söylüyorlar. ben de buradan güç alarak timur savcı'ya "haremde olmak isterim" dedim. "sizi set şeyleriyle yormayalım çiğdem hanım" dedi. benim o kadar üzüldüğüm bir an oldu ki o... tamam anlaşıldı... bunlar senin tadını çıkaramayacaklar, sen kendi tadını kendin çıkart. o kadar üzüldüm ki... sana çiğdem tunç geliyor efendi. önce sen bir destur çek. bu kadın 3 yaşından beri, bütün sanatın dallarında yoğrulmuş. eni eğitimleri almış, en büyük ustalarla çalışmış ve kanatlarının altında allahtan başka bir rüzgar olmadan dimdik 30 seneye yakın bu sanat camiasında torpilsiz ayakta kalmış. sen bir destur çek... çünkü yine timur bey'i tenzih ediyorum, sokaktan adam bulup oyuncu yapıyorlar. sen böyle bir mücevheratının karşısında önce bir ceketinin önünü ilikle."

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…rid=2368&p=23

(bkz: ilkokul öğrencisine rahat hazır ol komutu vermek)
  • an itibari ile cnn turk'de "put the blame on me" yi seslendiren; 15 yil once genclik duslerimi susleyen, kirismis goz altlarina ragmen hala cazibeli, hala cekici, olgun sanatcimiz.
  • an itibariyle meme şovu yapmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap