şükela:  tümü | bugün
  • memelerinin gözüktüğü karelerde kolunu kaldırmışsa, gögüslerinin sarktığını düşünüyordur. siz gene de öpün sevin onları, memenin çirkini pek olmaz çünkü.
  • eger kollarini asagi uzatip vucuduna yapistirip siki siki bastirmissa kucuk memesini buyuk gostermeye calisan kadindir. opun, koklayin, isirin meme can dir. inanmiyorsaniz (bkz: salih memecan)
  • gına getirmiş bir türdür. uzak olsun. kış kış.
  • mesaj veren kadın.
  • böbreklerin efendisidir.
  • bizim memlekette palavra iyi prim yapar ama bir entry önce 'burada çok zeki insanlar var, genele göre daha başarılı ve olgun insanlar yazıyor' deyip hemen arkasından 'hehehe 55 kız bana memesini attı' yazmak çok komik lan. ne salak insanlarsınız, kime neyi ispatlıyorsunuz bilmiyorum ama ciddi saçmalıyorsunuz.
    tanım: kendine mastürbasyon malzemesi çıkaran sapıkların, erotik hikaye tadında 'hikaye' anlattığı başlık.
  • bir süredir internette tanıştığım şilili hatundur kendisi. resmen günlük hayatımın içine etmiş vaziyette. eskiden zaten her 10 dakikada bir aklıma gelen seks fikri son günlerde onun sayesinde 30 saniyelere 1 dakikalara kadar düştü.* bu da demek oluyor ki beynim sürekli seks fikriyle meşgul ve inanın bu durum gerçekten günlük hayatı etkiler derecesinde.resmen beynime tecavüz ediliyor. hatunun vücudunda görmediğim tek bir mm^2 kalmadı.
    edit: dediğim gibi beynimi toparlayamadığım için bir sürü yazım hatası yapmışım. onları düzelttim.
    edit: ikimizde durulduk nedense. artık eskisi kadar sık cinsel seksten bahsetmiyoruz.
  • hastadır. neden bana atıyor onu da anlamadım? ekşi'de birinin mesajlarını beğenebilirsin eyvallah, iyi güzel, tanışmak da isteyebilirsin, sorun yok ama ikna etmek için neden çıplak fotoğraf?

garip gelişmeler oluyor.
  • çıplaklığın kıyafetten daha çok, insanın kendisini tanımladığını düşünen kadındır.