• http://www.cithiz.com/ adresinde konuşlanmış paylaşım forumu zımbırtısı. gayet başarılı paylaşımcılar var.(edit: yok)

aferim.
  • sanırım kapanmış forumdur.en kısa zamanda yeniden açılmasını umuyorum.
  • ekranlardaki hemen hemen tüm dizileri capture edip bizlere sunan pek bi güzel paylaşım platformu.
  • rapid premium la birlikte (bkz: voltran) oluşturan site.hele ki bi de vize zamanı kazara kafanız atıp aklınıza birsürü film geliyosa daha okul çoook uzar çoook (bkz: kendimden biliyorum)
  • lost, heroes, smallville, nip/tuck, how i met your mother gibi dizileri indirmeme yarayan faydalı sitenin adı. site biraz yavaş doğru. ayrıca my name is earl paylaşımında hatalar var. bu dizi için ise http://www.3yuz33.com/ u öneririm.
  • hayatı kolaylaştıran, ayrı bir zevk katan site.
  • rapidshare premium ile ateşle barut gibi olan site. ulan 3 gün bilgisayarı boş bıraktık göçecekti namussuzum, 348 mb yer kalmış 40 gb'lık harddisc'de. dvd writer neyse ki imdadımıza yetişti ama yine de seviyoruz bu paylaşımcı siteyi.

edit: forumdaki divxleri kaldırarak biz paylaşımcıları üzen site, yine de eski günlerin hatrına seviyoruz*.
  • rapidshare üzerine kurulmuş,turkiye'deki en iyi paylaşım sitesi.sayelerinde bir çok güzel diziyle tanıştım,arşiv yaptım.
    özellikle imdb'de top250'ye girmiş bütün filmleri upload etmişler.
    (bkz: takdire şayan)
  • pek sık rapid kullanmam ama işim düştükçe girdiğim ve cidden sağlam uploaderları olduğunu gördüğüm bir site. şahsen ben iki rep alacam, premium puanım artacak falan diye oturup saatlerce o dosyaları bölmekle, şifrelemekle, upload etmekle uğraşmam. bir de sırf x dizinin altyazısı önce bizde güdüsüyle tetiklenip, lise ingilizcesiyle hazırlanmış altyazı işinden tez zamanda vazgeçseler iyi olur. filmi izlerken ekranda yazı gözüksün yeter diye düşünenleri mutlu ettiklerine eminim bir yandan da ama sonuçta yaptıkları iş çeviriden çok filmle ilgili görüşlerini iletmek oluyor. bu konuda sharebus daha kendini bilen bir site.
  • rapidshare premium sahiplerinin vazgeçemeyeceği üç - beş tane siteden biridir. özellikle de yerli dizi - film ihtiyaçlarını giderme konusunda üstüne site tanımıyorum; yabancı dizi - film ihtiyaçları için daha iyileri mevcut tabi

(bkz: projectw)
hesabın var mı? giriş yap