• allah belanızı versin, elinizde müzayede eseri var onu satıyorsunuz sanki amk. hepi topu zamanını denk getirip gitmek isteyen insanlardan hızlı hareket etmiş olmanız. yani şurayı okudukça derbi maçları sabahında stat önünde karaborsacılık yapan şerefsizler geldi.

daha vahimi, “2 katına veriyorum, karaborsacı diyenin hedehödö” diyen gerizekalılar... ulan senden bilet alanın da aklına sokayım.

gitmeyi istiyordum ama bunca yavşak karaborsacı varken gitmekten vazgeçtim. daha çok izleriz bu gösteriyi. ama o biletler elinizde patlasın. gidin zorla gülün amk.
  • bileti olan yeşillendirsin. karaborsacılığı desteklemem makul bir fiyattan alırım ancak
  • gidemeyecek/gitmeyecek haliyle devretmek isteyen var mıdır bilmem ama 2 kişilik bilet aradığım gösteridir.

tanım: cem yılmaz'ın 6 yıl aradan sonra yaptığı gösteridir.
  • netflixte olan bişeye para vermektir lul.
  • tatlısu canlılarının karşılaştığı karaborsacı istilası.
  • cmylmz "ben oynamaya devam edicem merak etmeyin karaborsaya prim vermeyin" dediği için tansiyonun düşmesini bekliyorum. ilk ben izlemezsem ölürüm hastalığından muzdaripler düşünsün.
  • gidemeyecek adam aldığı fiyatdan verir ise alınır öbür türlü kimse salak değil, phil collins, michael jackson ve sting gibi dev sanatçıları 90'lar da canlı izlemiş biri olarak cem'i izlemesem de olur.
  • ekşiye bak amk. karaborsa satış noktasına dönmüş. kaliteyi düşürün de düşürün amıpa komuklarım
  • bilete patlamış mısırın dahil olup olmadığını merak ettiğim sansürlü gösteri.
  • 1.kategori,şöyle önlerden yanyana 2 bilet bakıyorum.fiyatla birlikte bildirim yapınız lütven.kafama yatarsa dönerim.
hesabın var mı? giriş yap