şükela:  tümü | bugün
 • aramıza yeni katılmış sevdiğim bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş.

  ama nick altıma yazdıklarından beni yanlış tanıdığını düşünüyorum. staj düşkünü falan olmuyor böyle*
 • çok sevdiğim ekşi sözlük yazarı.

  ne entri yazdıysa okumuşumdur, beğenmişimdir. kendisinin en büyük hayranıyımdır.

  nickini alma sebebi çok gezmesidir.

  rivayet edilir ki bu entri ekşi sözlükteki 100. entrisidir.
 • çok güzel bir evde ikamet eden, türkiye'nin en parlak üniversitesinde tahsilini sürdüren, yakışıklı mı yakışıklı, sempatik mi sempatik bir yazar kendisi.

  buradan kendisinin başlık altını okumaya gelmiş diğer yazarlara sesleniyorum, bu kişi sizin kısmetiniz olabilir. burdan da kendisine hayırlı bir hayat arkadaşı bulabilirsem bana 3 bira borcu olsun *
 • cüzdanımı unuttuğumu fark ettiğimde hiç çekinmeden benim hesabımı da ödeyen bonkör yazar. allah herkese böyle zor zamanlarda yanında olan arkadaşlar nasip etsin.

  tabi bu yapmış olduğu iyiliği başlık altıma yazarak tüm dünyaya duyuruyor olması ahlaki açıdan sıkıntı oluşturuyor. ben de buradan en kısa zamanda iyiliğinin karşılığını vereceğimi duyurarak altta kalmayayım *
 • eksisozluk'un eski gunlerine donebilmesi adina onerisinin dikkate alinmasi gereken (bkz: (#90477087)), her daim alisilagelmisin disinda fikirlerin ciktigi bir acayip beyne sahip yazar kisisi.

  derler ki bir miktar cakirkeyif olduktan sonra sarhos olmaya yakin bilinci gidip gelen arkadaslarini carpistirip kendi kendine eglenmek icin ortamda tatli manipulatif soylemlere girisirmis. gayet tabi bunu inkar edecektir sorarsaniz.

  ha bir de, mustafa sandal'in onun arabasi var sarkisini gelecege gidip gelerek onun icin yazdigi da soylenir. bana pek bir gercekci geldi nedendir bilmem. (*swh)
 • ekşi sözlükteki 500. entrisini az önce yazmıştır. bir an önce karmasına kavuşmak için son zamanlarda, normalden biraz daha fazla entri girdiği doğrudur. bunda ayıplanacak bir şey görmemektedir. karması beklediğinden düşük çıkarsa da üzülecek fakat uslubunu herhangi bir şekilde değiştirmeyecektir.

  100. entirisini girdiğinde yine buraya bir yazı bırakmıştı, nickini alma sebebini açıklamıştı bu gün de yine kensine sıkça sorulan bir soruyu cevaplayacaktır.

  - evet, orijinalinin entry olduğunu biliyorum ama bilerek entri 'yi kullanıyorum. çünkü entri kelimesinin türkçe'ye daha uygun olduğunu düşünüyorum. nasıl yazarken fax demiyor, faks diyorsak bu da buna benziyor bence. tamamen kendi yorumumdur, benden başka kimse için bağlayıcı değildir.