• (bkz: omegle'de kaslı erkek gören kadınların tepkileri) başlığının kahramanı olan arkadaş. zyzz'nin 2016 versiyonu.

amme hizmeti: conner murphy body transformation*
  • masmavi gözlere, güzelim 32 dişlere, görülmeye değer bir haşmete ve çarpıcı bir yakışıklılığa sahip bir yağız delikanlı düşünün. bu hayvan evladı, bir de gitsin fitness salonlarında aylarını yıllarını tüketsin... sonuç mu? sonuç, connor murphy!

bedenine tapan bu orospu çocuğunun işi gücü, amının güzelliği yüzüne yansımış fantastik kızları bulmak ve tabiri caizse "akıllarını almak." :-)

bebek yüzlü bu şerefsiz, tebessüm ederek konuşurken kızlar yüzüne dahi bakamıyor. videolarını mı merak ettiniz?

https://www.youtube.com/…pl_ox8outkvmlxl13jg/videos
  • çok değişik bir arkadaş. abuk subuk videolar çekip youtube'da paylaşır. milyonlarca takipçisi var. ha, sağlam vücut yapmış o ayrı.
  • neden bir arnold schwarzenegger olmasın diye merak ettiğimdir. bu çocukta potansiyel görüyorum ben. umarım abercrombie fitch modelleri gibi sokaklarda, mağaza önlerinde çalışmanın ötesine geçebilir.
  • seviyeyi allahu ekber dağlarına çıkarmış bir tip.
  • kanalında paylaştığı son videolarda psikolojik olarak çöktüğü ve varoluşsal krizler geçirdiği görülüyor.
  • ayahuasca çayı içtikten sonra çok değişik şeylerden bahsetmeye başlamış. ölüm - aydınlanma- ruhsal özgürlük felan... gözlerinin açıldığını idda ediyor
  • 40 gün oruç (sadece su içerek) tutacakmış. bu adamın vücudunda %10-15 gibi bir yağ oranı olduğunu düşünürsek, ulan bu bildiğin ölüm orucu. bir insan bunu neden ve niye yapar bilmiyorum. yeni steroid kürü için mi gerekli acaba, aklıma başka bir şey gelmiyor...
  • kendinin tanrı olduğunu iddia eden vücut geliştirmeci sanırım şuands yeniden akıl hastanesinde
  • mike tyson ile aynı kaderi paylaşan youtuber. ego'su nirvanaya ulaşan, yüz milyonlarca erkeğin hayalindeki hayatı yaşayan, istediği her kadını 10 sn içinde elde edebilen erkeklerde böyle bir durum yaşanıyor galiba. aynı mike tyson gençliği gibi. yüksek ego -> nirvana ego -> birkaç ay psikolojik çöküntü -> aydınlanma yanılgısı -> dini bütünlük -> gereğinden fazla mütavazı olma durumu -> geçmişteki benliğinden nefret. her gün gülen eğlenen sağlıklı adam gitti, aylarca intiharı düşündüğü ve ağladığı videoları geldi, şimdi de böyle garip bi ruh haline bürünmüş. birileri yardım etmezse intiharı yakın bence. nazar değdi heykel gibi çocuğa.
hesabın var mı? giriş yap