• yaklaşık 1 aydır evdeyim toplasan 4-5 kere işe gitmişimdir. 1 ay önce 87 kiloydum şu an 91 kiloyum dikkat edeyim diyorum beceremiyorum.

bu süreç uzarsa 100’lere merdiven dayarım sanırım.

sizde durum nedir?
  • yarım kilo vermemle başlığa katılamadığım durumdur.

boğazınızı tutmazsanız kilo alırsınız.valla ciddi ciddi salata yiyorum sürekli memnunmuyum değilim. keşke tıka basa yesem de dışarı çıkıp yakabilsem ama evde olduğumuz için yakma şansımız yok o yüzden kilo almak istemiyorsak gerektiğince az yiyip,yağlı yiyeceklerden uzak durmalıyız.

evde olanlar yapabiliyorsa öğün düşürme taktiğini uygulasınlar. 3 öğün yiyorsaniz 2 ye düşürün.
  • karın acıktığı için değil, can sıkıntısına yenilen şeyler yüzünden kilo alınıyor diye düşünmekteyim. ben 2 öğüne düştüğüm için 2 kilo verdim.
  • can sıkıntısı yemek yemeye teşvik ediyor malesef. hareketsizlik de üzerine eklenince gelsin kilolar. +1 kilo ile bende kervanda yerimi alıyorum
  • idari izin dolayısı ile memleketteyim, evimizin gidiş geliş 28 adim uzunluğa tekabül eden balkonumuzda günlük 30+15 dakikadan 115 ve 50 tur ile toplamda 4600 4650 adım atarak kilo almamaya formdan düşmemeye hatta mümkün olursa vermeye çalışıyorum..
  • bir tek başlığı açan yazar kilo almış sanırım dediğim hede. diğer herkes her zaman olduğu gibi fit.
  • -3 ile katıldığım etkinliktir. can sıkıntısından sürekli spor yapıp düzenli beslendiğim için istediğim o karın kasına kavuşmama ramak kaldı.
  • dört kilogram vermişim, çünkü günde yirmi saat falan yatarak geçiriyorum.
  • hayvan gibi yeseniz de dışarı çıkınca yakacağınız kalori yediğinizin yüzde 20 civarı olabilir en fazla. 1.5 ayda 2 ile katılıyorum yarışmaya. hareketsizlikten biraz toparlaklaştığım doğru ama kilo almadım diyebilirim.
  • 1 kilo

45 gundur evdeyim 5 günde bir markete gidiyorum.

paketli gida almam.

makarna pek yemem.

ekmek haftada 2 dilim tuketirim.

unlu gıda tüketmem; pizza pide börek dahil. anca haftada 1 dilim kek o da bazen.

peynir yoğurt haftada 1 defa(fazlası siyah nokta ve kafa dibi egzaması yapıyor, zaten maya intoleransım var)

yumurta haftada 2tane (fazlası egzama yapıyor)

haftada 4 kilo meyve 4kilo ciğ ya da pismis sebze tuketiyorum.

hazır meyve suyu içmem. süt pek içmem. kahve kola meşrubat kakao vs yasak.

edit: nasıl kilo aldın diyenler oldu.

bol tereyag zeytinyag kuruyemis kuru meyve pirinc patates havuç mercimek fasulye vs..
345 entry daha
hesabın var mı? giriş yap