• son derece nazik garsonlara sahip pizzacı.trabzon'un bol kepçecisi,ye doy ye doy'cusu.
  • pizzacıdan ziyade salatacı olarak anıyorum kendilerini. zira orta sınıf bir pizzayı şahane bir salatayla servis ediyorlar.

kısaca; (bkz: hastasıyım)

düşündüm de makarnaları da güzel. evet isim değişikliği konusunda ısrarlıyım.
  • büyük boy pizzasının yarısı bünyeye bir kilo olarak döner.
  • bunun bir tane hero menüsü var mesela dilim pizza, 4 nugget, yeterli cips, salata, kutu içecek veriyor. bir sene önce 9.90 liraya alıyorduk bu menüyü. geçen bir gidelim dedik aynı menü 15.90 olmuş bayağı şaşırdık.

ilk açıldığında gerçekten fiyat/performans restorantlarından biriydi ve yukarda da denildiği gibi yerel bir restorant zinciri* olduğuna inanmak güçtü. sanırım bu reklam/pazarlamaya kendilerini fazla kaptırıp fiyatlarını da dominos vb. pizzacılarla yarıştırıyorlar.
  • yerel bir marka olarak bilinirliklerini arttırmak gibi gayretleri varsa şayet nacizhane birkac tavsiyeye ihtiyacı olan pizzacı. en onemlisi malzeme kalitesi. bu fiyatlarda hizmet sunan bir pizzacının kullandığı sucuklarının yüzde yüz dana olması beklenir. tavuk ya da karisik turevlerden uretilmis sucuk ve/veya benzer malzemeler kullanan bir pizzacının italya'da yeme hissi verme hedefi malesef slogandan ote bir anlam tasimaz. bununla birlikte gercekten de oyle bir hedefiniz varsa pizzayla birlikte ketcap ve mayonez servis etmezsiziniz. son olarak kuresel dusun yerel davran mottosundan hareketle tas firinlarin kullanilmasi yiyecegimiz pizzanin iddia edildigi gibi unutulmamasi icin onemli bir farklilik saglar. yoksa dogalgaz ile calisan bir firinda pisirilen pizzanin farklilik yaratmasi elbette beklenemez.
  • 1 saat önce verdiğim sipariş az önce geldi. yalnız yanlış pizza göndermişler maalesef :(. arkadaş kibarca hemen değiştirelim dedi şimdi yeni doğru pizzayı bekliyorum. umarım hızlı gelir çünkü zaten geç geldi pizza şimdi bir de yanlış geldiği için beklemek zorundayım...
  • ilerleyen yıllarda türkiye'nin en iddialı pizza markası olacağı kesin
  • domino's pizza ile rakip olmaya çalışıyorlar ve bunu da kısmen başarıyorlar. yerel bir işletme için güzel bir vizyonları var. sanırım bir iki yıl içinde tüm türkiye'ye isim hakkı vererek yayılacaklar. umarım standardı koruyabilirler.
  • aylar evvel yemek sepeti'ne göz atarken ilk kez denk geldiğim, bu süre zarfında 5-6 kez sipariş verdiğim ve her bir siparişte memnuniyet oranımın katlandığı pizzacı. yemek sepeti'nin indirim kuponuyla birlikte 30 liraya tekabül eden xlarge menüsü (süper boy pizza + 8 çıtır tavuk + büyük patates kızartması + 1 lt içecek) fiyatının yanı sıra lezzetiyle de tam bir şükela-ül azam olmakla birlikte derebahçe şubesindeki kuryeleri de çok hızlıdır. bunun yanı sıra piazza avm şubesi de lezzet konusunda aşağı kalır olmayıp çalışanları oldukça naziktir.

umarım daha da büyüyüp farklı şehirlere açılacak sermayeyi bulamazlar da ellerindeki şubelerin kalitelerine odaklanmak zorunda kalırlar, biz de domino's pizza'ya mahkum kalmayız.*
  • corum'a da bir subesi acilan pizza/ fast food restorani. bir kac defa denedikten sonra genel izlenimim pizza pizza, dominos gibi pek cok muadiline göre hem hamurunun hem de malzemelerinin daha lezzetli oldugu. benim en cok sevdigim sarimsakli ekmekleri oldu (ekmegi sanirim kendileri yapiyor, süpermarketlerde donmus ürün reyonunda aradim, ama bulamadim). yerken insanin agzini burnunu yirtmiyor, hem de yapay sarimsak tozu tadi yerine hafif bir sarimsak tadi geliyor. bir de citir tavuk falan gibi atistirmaliklari diger fast foodculara göre daha uygun fiyatli.
hesabın var mı? giriş yap