• bomonti'de, feriköy bitpazarı'nın kurulduğu halk pazarı alanının dibinde bulunan, harika burgerleriyle gönlümüzü fethetmiş bir fastfoodcu. sanırım daha önceleri food truck şeklinde çalışıyorlarmış çeşitli etkinliklerde ve çok beğenilince sabit bir yer açmaya karar vermişler. iyi de yapmışlar.

mekan gayet güzel, servis hızlı ve güleryüzlü. özellikle duble tavuk burgerini tavsiye ediyorum. duble et hamburger de en az onun kadar iyi.

yalnız bir websiteleri yok sanırım. olsaydı eklerdik buraya.

yemeksepetinde de varlar, o civarda oturuyorsanız başka yerlerde heyecan aramadan buradan sipariş veriniz.
  • şimdiye kadar 7-8 kere sipariş verdiğim ve hiç üzmeyen, gayet lezzetli burger'lere sahip mekan. şişli/bomonti çevresinde burger konusunda benden en yüksek puanı alan yerlerden biri hatta.

bir gün merak edip dükkanda yiyelim, ortamı görelim dedik, self servis olmasına rağmen mis gibi hizmet ettiler. yalnız belirtmek gerek; açık mutfak olmasından ve havalandırmanın yetersizliğinden mütevellit üstünüze başınıza yağ/et kokusu sinebilir.
  • “iyi şanslar” gibi bir manası var(mış).
  • genelde dua edelim ki olsun.. anlamında kullanılır.
    örnek: let us cross our fingers and hope that that is so
  • restoran olanı tövbe estağfurullah seviyesinde lezzetli hamburgerler yapar.
    daha önce de bahsedildiği gibi (bkz: bomonti) de bulunur.
    şu ana kadar kaç kere sipariş verdiğimi hatırlamıyorum tek kötü tarafları bana kilo aldırmış olmalarıdır.*
    ayrıca kuryeleri çok güler yüzlü ve hoşsohbet insanlardır.

yürüyedur be (bkz: cross fingers).
  • ufak su 18 tl

bana bu hesabı ödettikleri günden beri sipariş vermiyorum, gitmiyorum

halbu ki çok severdim
  • bomonti'de bulunan ve crispy chicken'ı efsane olan mekan. imkanınız varsa yiyin, yedirin
  • ben hiç beğenmedim. garip bir tat vardı burgerde, sos da bence güzel değildi. kullandıkları turşu ve patates güzeldi ama.
hesabın var mı? giriş yap