şükela:  tümü | bugün
 • eski adı monaco (mco) olan coin'in önceden sadece kendisi için oluşturduğu, sonrasında dönüşüp daha kapsamlı bir cüzdan ve coin değişim aracı olan platform ve altcoin.
  kredi kartı var çeşit çeşit.
 • buradan kredi kartı ile coin alan varsa yeşillendirebilir mi ?
 • https://platinum.crypto.com/r/fxg3cjdcrw

  referans kodundan üye olunursa hep üye olana hem refere olana 50 dolar değerinde mco tanımlanan crypto borsası.
 • bu bir coin bankası olmak isteyen oluşum. güzel bi appleri var, içinde onlarca farklı crypto tutabiliyorsun. kendisine ait 2 tane token var mco ve alt coin cro. mco esas token, sınırlı sayıda , totalde 32 milyon adet sirkülasyon 16 milyon. cro ise para birimi gibi bu bankanın ..

  app içerisinde temel olarak şu hizmetleri veriyorlar ;

  - visa debit kart, dünyanın her yerinde kullanabiliyorsun. (birini reffere edersen 50$ ödül var iki tarafa da) (kartların tipine göre extra avantajlar sunuluyor, harcama tutarının bir kısmını cashback olarak iade etme, ücretsiz spotify, netflix , lounge hizmet etc etc .. )
  - exchange (borsa ) (her ay %50 discount token satışı ve cro token mevduatı için yıllık %20 faiz var, ayrıca trade battle ile extra ödüller dağıtılıyor)
  -cüzdan (cüzdanda tuttugun coinler için günlük faiz geliri elde edebilirsin )
  - vadeli coin mevduatı ( mevduatta tuttugun coinler için %12 ye varan yıllık faiz geliri elde edebilirsin )
  - coin teminatlı kredi
  - yatırım fon hizmetleri

  reffli linkten üye olur, 50 mco kilitleyerek (180 gün boyunca ), ücretsiz ruby visa kart siparişi verirseniz, anında hem siz hem ben 50 $ kazanırız .