• temel ve teknik analiz bilmeyen alt coin yatırımcıları için işi basite indirgeyip al/sat önerileri ile cüzdanındaki satoshi miktarını artırmayı hedefleyen kripto sinyal botu.

yaklaşık 1 aydır takip ediyorum, bu işi yapan diğer sinyal botlarına göre gayet başarılı bir algoritması var. ne kadar doğrudur diye uçuk kar oranlarını incelediğimde daha da ilgimi çekti, zarar eden önerilerini de kaldırmıyorlar bu bakımdan güven verici.

sadece bittrex ve poloniex borsalarından sinyal gelmesi bir eksi, binance, bitfinex gibi diğer borsaların da eklenmesi lazım. bir de mobil uygulaması olsa ve sinyalleri buradan takip edebilsek tadından yenmez.
  • uygulamayı ilk günden beri takip ediyorum, ayın 22 sinde poloniexte 1800 dolarlık bitcoinle al sat yaparak cüzdanda gözüken paramı 2912 dolar seviyesi getirdim. aldığım coinler lbc, siacoin rep, synero amp, bytom, etc, steem vercoin, xlm. bunlarda exit sinyali geldiği için kari realize ederek btc geçtim. 526 dolar realize edilmiş kar gözüyor. btc olarak 0.046 kar elde etmişim 2 coin exit sinyalini kaçırdığım için btc bazında ufak zararlar bulunuyor. vrc,btcd ve doge coinde çıkış gelmedi bekliyorum, ivme yukarı yönlü. az biraz teknik analizde biliyorsanız size çok ciddi zaman kazandırıyor, ben başarılı buldum umarım diğer borsalar da eklenir.
hesabın var mı? giriş yap