• kalabalığın bi kısmı ordan konya tribününe geçmiştir muhtemelen
  • aklı fikri yerinde birinin bu filme gitmeyi geçtim konuşmada adını bile geçirmesi israfoğlu israftır.
  • komik aslında, ikinci recep ivediğimiz oldu, buda tutar, kitlemiz potansiyelimiz bu yapacak başka bişey yok.
  • ben bu filmin adını telaffuz etmeye utaniyorum. hangi 100 bin kişi gidiyor bu filme? bu film hakkında böyle haberleri duyunca "olmaz! olamaz! olmamalı!" diyerek görmezden geliyorum ve sonra "olmadı ki" diyorum kendi kendime. ama ne fayda, seneye de ikincisi çıkar ise vay halimize.

ne güzel dandik türk filmi deyince akla recep ivedik geliyordu, çita yerlerdeydi ne güzel, sinemaya gidince illaki vizyonda dandik bir türk filmi göruyorduk ama bu ne ulan allahsızlar bu ne ya. iyice itin götüne soktunuz bu işleri. itin götüne soktuğunuz nedir ben de bilmiyorum, her ne bok yapıyorsanız o işte. yazacak çok şey var da aslında hiçbir şey yazmayarak görmezden gelmek en iyisi galiba.
  • yiyişmek için yer bulamayan ergenlerdir
  • ekşisözlük tarafından o kadar çok reklam yapıldı millette bir bok zannetti.

edit: sevgili ekşiciler sizin cumali ceber izleyenlerden farkınız var mı? ben günlerce bu ismi gördüm ekşi de hiç bakmadım lakin en son bir bakayım dedim ve cumali ceber diye birinin varlığından haberdar oldum. lakin bundan sizin haberiniz zaten çoktandır varmış. buraya geldiniz filmi kötülediniz çünkü bunun bir de parodileri varmış ve sizler bundan haberdarmışsınız, bakın benim yine haberim yoktu.
    ve zorunuza gitmesin reklamını yaptınız.
    kombassan vardı 90'lar da bir gurbetçi silkeleme şirketiydi bir gün bir elemanı almanya'dan türkiye'ye o zamanın parasıyla 4 milyon markı nakit olarak bavulda geçireyim derken yakalanmıştı ve hisseleri artmıştı.
    rahmetli sakıp sabancı "reklamı oldu" demişti.
  • yüz bin kişi gitti dersin kim bilecek...
  • 100.000 7-14 arası çocuk demeleri gerekirdi.son zamanlarda sokaklarda gördüğüm veletlerin ağzında sürekli cumali ceber replikleri var.recep ivedik'in önceki nesiller üzerindeki etkisi gibi. durum vahim ya
hesabın var mı? giriş yap