• bağışlarımız boşa gitmemiş.
    biz size yeteriz.
  • müjdeeeeeee!
  • bizi bize, biz hepinize kampanyası.
  • aslında tam da muhalif gazetelerin taşak geçmek için atması gereken başlıktır. altına da "oley be sonunda", "yaşasın" diye yorumlar atılması muhtemeldir.
  • peki soruyu şöyle soralım:

hadi ihtiyacın var, acil alman lazım.

peki cumhurbaşkanlığı, ötv'siz araç alma hakkına sahipken niye satınalma yapmıyor da kiralamaya gidiliyor?

kiralama şirketine ödenecek bir-birbuçuk yıllık kira bedeli nerdeyse aracın ötvsiz bedeline denk gelecek birileri farkında mı?

üç sene boyunca kiralama şirketine ötv'siz üç araç bedeli ödenecek, süre sonunda üstüne araç iade edilecek.

oysa satın alınsa üç sene sonra alınan fiyatın bayağı bir üzerine satılır falan. hem de bütçeden ötv'siz üç değil birbuçuk araç bedeli çıkmış olur.

bunları hiç düşündük mü?

hatta sadece cumhurbaşkanlığı değil bütün devlet kurumları olarak düşündük mü?

bir vergi mükellefi olarak segovia arz etti.
  • sarayda hayat var
  • o ney gardas yarisini bize ver
  • cumhurbaşkanıma feda olsun dediğimdir. hemen 100 sms atarak arabanın tekerini ben kiraladım.
  • her araç neden genelde milyonluk oluyor?!

halbuki dışarıda ben görüyorum, diğer araçlarda gidebiliyor!? insanı gideceği yere götürüyor işte.

yakında millet belki açlıkla sınanacak. şu ana kadar bir tasarruf göremedik. lüks, ihtişam, saraylar duruyor. e birileri uyanır diye umuyoruz.
hesabın var mı? giriş yap