7425 entry daha
  • vatandaş gazeteciliği, aslında gazetecilik demek de doğru değil, vatandaş haberciliği konusuna yönelirse iyi bir iş yapmış olur.

bahsettiğim şey dünyanın her yerinden yerel ve global haberler veren makaleler yazan, gerekirse canlı yayına bağlanıp muhabirlik yapan bağımsız bir ekibi bir araya getirip bir youtube haber portalı oluşturmak, hatta kendine ait bir mobil uygulaması da olabilir.

hiçbir tv kanalı bu gece yaptığı yayını yapabilecek güce sahip değil, aynı anda abd'nin 5-6 farklı şehrinden canlı yayına bağlandı. eğer bu potansiyeli iyi değerlendirse farklı bir şey ortaya koyabilir.

günlük yayınlar ve sürekli cüneyt özdemir'i ekranda görmek insanı yoruyor, kendini biraz daha geriye çekip daha farklı yüzlerle de içerik sunmalı.

bu işi tam olarak kotaran ilker canikligil'den örnek almalı bence.
  • son yaptigi amerika’nin heryerimden olan zoom yayinlarinda konusani buyuttun ya oyle coklu goruntu olunca izleyemiyorum.
  • adnan turan'ın ssksını yapmış mı merak ettiğim gazeteci. üç gündür adnan reisin muhabirliğini izliyoruz youtube kanalından ahaha.
  • adam diyor ki neden evinin villasında yapıyorsun yayını paşam diye cüneyt abimize yükleniyor. ulen denyo. dışarıda hastalık var adam neden keyfinden mi oturuyor evinin bahçesinde. bu adamı izlememizin ve takip etmemizin tek nedeni aynı acun gibi bize new york sokaklarını gezdirmesidir. onunla beraber köprülerden geçtik, sokaklarda yürüdük, parkları gezdik. memleketten çıkamadığımız için adam bize farklı bir dünya açtı. şimdi ise bambaşka bir hastalık nedeniyle evinde duruyor haklı olarak. evde durun diyor zaten insanlar herkese. cüneyt son zamanlarında çok başarılı bir gazetecilik yapıyor ve ben onun yerinde olsan huffington posta doğru ceviririm bu işi sadece online işinde bir gazeteye eviririm bu birikimi iyi bir ortak ile. vatan dışına çıkınca vatanın değerini çok daha iyi anladı ama bana göre. tatlı su solcularından daha vatansever oldu. özellikle fatih gemisinde bayrağı çek demesine kopuyorum her seferinde.
  • gençliğinde rock albümü de çıkartmıştır
    buyrun klibi: https://www.youtube.com/watch?v=wku6sjpv_eu
  • birikimi ve öngörü yeteneği ile girdiği internet aleminin kalıcı sahipleri gençlere eğitim niteliğinde öğretici yayınlar yapan bağımsız gazeteci. bu eğitici yayınlar sayesinde patron egosu karışmamış saf habere nokta atışı yorumlarla erişim sağlayan gençleri, kim ne derse desin, tertemiz doldurmaya devam etmektedir.
  • böyle bir adamdır.

silmiş bir de...
  • medyanın atanamamış oytun erbaşı..

hiç öyle muhalifti özgürlükçüydü girmeyin çok rica ediyorum, kendisi de kendi durumuna baya bi üzülüyor olmalı..
  • 8 şubat 1970'te, ankara'da doğdu. ilk ve ortaokulu yükseliş koleji'nde, lise eğitimini ise ankara atatürk lisesi'nde tamamladı. ankara üniversitesi iletişim fakültesi'nin radyo, televizyon ve sinema bölümü'nden mezun oldu.
  • tr’yi tamamen salmış reis. yeni ülkesini kurtarmaya çalışıyor sanırım. hak vermedim değil.
7929 entry daha
hesabın var mı? giriş yap