2556 entry daha
  • ta 32. gün günlerinden bu yana çok iyi bir gazeteci olduğunu düşünürüm. geçen yıllar içinde teknolojik gelişmeleri de hep yakından takip etti, bir çok alanda öncü oldu. tek hayal kırıklığım biraz daha korkusuz olsaydı keşke. cumhurbaşkanı'ndan fırça yediğinden bu yana dengecilik yapmaya çalışıyor, bu da yaptığı işin kalitesini düşürüyor. halbuki dünya çapında bir gazeteci olacak yeteneği var bence. bu yüzden de saygı duyuyorum.
  • her zaman iyi bir gazeteci olduğunu düşündüm. teknolojik gelişmeleri yayıncılık dünyasına uyarlamakta da başarılı oldu. geçen yıllar içinde özellikle gezi süreci dahil kendisine kızdığım zamanlarda bile takip etmeyi bırakmamıştım. ancak burada sıkça yazıldığı gibi muhalefete olan eleştirilerindeki dozajı ve üslubu artık rahatsız edici sınırlara varmaya başladı.

yanıldığı bir şey var. çoğunluk taraftar, amigo gibi davranmasını istemiyor. sadece objektif olmaya gayret etse yetecek ama bunu yapmayınca inandırıcılığı azalıyor. halbuki başta ruşen çakır olmak üzere önünde güzel örnekler mevcut.
7840 entry daha
hesabın var mı? giriş yap