• bekliyoruz o zaman.

cdpr bence derslerini almıştır, oyunun gelişimi hikaye departmanında aşağı yukarı aynı gitse ve mekanik/kalite kontrol cephesinde çok daha dikkatli davranılsa 2077'nin ulaşamadığı efsane statüsüne varabilir çünkü pondsmith'in evreni mükemmel.
  • ilk oyun pcde sorunsuz çalıştı arkadaşlar. psde sorun vardı. gayet de oynadık eğlendik bitirdik. yani bok atarken baştan aşağı atmayın. psde çuvalladı dersin anlarım.

gerçi daha çıkmadan bok atacaksınız yine. trailer çıkacak yine bok. bunca bok atışa rağmen yine de gidip oyunu alacaksınız. sonra yine bok atacaksınız. oyun, film, dizi yorumlarına bakınca bu döngünün yaşanacağını anlamak zor değil. çağımızın kitlesi.
  • az önce cd projekt red tarafından duyurulan yeni cyberpunk 2077 oyununun kod adı. unreal engine 5 motoruyla geliştirilen oyunla ilgili ilk açıklama ise şu şekilde:

''orion, cyberpunk serisini daha ileriye taşıyacak ve bu karanlık geleceğin evreninin potansiyelinden yararlanmaya devam edecek olan bir sonraki cyberpunk oyunumuzun kod adıdır.''

bu oyuna ek olarak bir tanesi multiplayer olmak üzere üç yeni the witcher projesi ve bir tane de project hadar isimli yepyeni bir ip daha duyurdular. cyberpunk 2077 nin müthiş potansiyeline rağmen teknik sorunlar nedeniyle yaşadığı muazzam patlama sonrasında bir daha cyberpunk evreninden bir oyun yapmayacaklarını düşünüp bir tık hayal kırıklığına uğramıştım, bu haber ilaç gibi geldi. bu sefer hakkını verirler umarım.

tabii bu duyurular biz oyunculardan çok hissedarlar için yapılıyor. ''ya arkadaşlar biz cyberpunk 2077 de sıçtık ama bakın hele neler yapıyoruz'' diyerek bir nevi şirin görünmeye çalışıyorlar, onlar da ekmeğinde * buradan hareketle bu oyunun ve diğer the witcher oyunlarının çıkmasına daha seneler var diyebiliriz. 2020 yılında çıkan cyberpunk 2077 ilk olarak 2013 yılında duyurulmuştu zira. bir tık daha ileri gidip bu oyunun mevcut konsol neslini es geçeceğini iddia ediyorum, hadi bakalım.

kaynak

daha fazla detayın yer aldığı yol haritası videosu da burada.
  • 3'ncü şahıs kamerası koyun, allah aşkına.
  • o tweet'in devamında "witcher polaris", "witcher canis majoris", "witcher sirius" isimli diğer projelerinin duyurularını da görünce dalga geçiyorlar veya hesabı kaptırmışlar zannetmiştim.

daha geçen ay cyberpunk oynadım hem de geforce now'da başka oyun olmadığı için hiç oynamadığım kadar uzunca oynadım, hala manyak bug dolu. belli ki bu oyun düzelmeyecek kadar boka batmış, üzerine örtüyü çekmiş oldular bu vesileyle...
  • unreal engine 5 ile yapılacakmış, 2025 gibi yeni witcher oyunu gelse 2027 gibi de bu gelir muhtemelen ama farklı stüdyolar geliştireceği için ve unreal engine 5 motorunun da oyun geliştirme süreçlerinde ne gibi bir etkisi olduğunu henüz ön göremediğimiz için ne desek yalan olur.

bu açıklamalar da tabii ki hissedarlar için, fazla gaza gelmeye gerek yok.
  • adamlar yavşak,şimdi bunu bitirene kadar playstation 6 çıkar.

oyun playstation 5'de sıçıp sıvar,yine bir ton güncelleme çıkarırlar.

ıkınırlar,dururlar ancak bir şeye benzetirler 2 senede.

sonra verdikleri sözleri yine tutmadıkları için aynı taktiği uygulayıp ana oyunu ps5'e yeni gelecek dlc'leri ps6'ya çıkarırlar.

bizim gibi keriz çok,o yüzden bu taktiği her nesilde uygularlar.

zerre güvenim yok sana cd project red.
  • neyine utansınlar valla bizim millet aptal ya. adam sıkıntıları çözüp yeni bi ürün ortaya çıkarmaya çalışıyor millette utanmadan yeni oyun bık bık diyor. napcaklardı şirketi kapatıp iflas mı ilan edeceklerdi
  • cyberpunk 2077'yi piyasada dolaşan olumsuz yorumlar yüzünden sıfır beklenti ile oynadım ve aşırı keyif aldım. her ne kadar rpg öğeleri eksik kalsa da güzel bir hikayeyi iyi bir şekilde sunmuştu. pcde oynadım. herhangi bir bug veya çökme de yaşamadım. yeni oyunu da merakla bekliyorum. cyberpunk atmosferi bile başlı başına yeterli benim için. fütüristik yapımlar çok hoşuma gidiyor.
  • (bkz: cyberbug 2077)
hesabın var mı? giriş yap