• yeni bir yazar.
    nicki muhtemelen dark side of the moon'un bir eğretilemesi.
  • huri ajan olarak zirvede konuşturmayı başardığım sevimli bir suser. yeni nesil suserler olarak bir dayanışma içine girdik kendisiyle. bi de fotoğraf çekilidik bu şeker insanla...*
  • kızılderili gibi konuştuğum yegane suser**
  • ailenin potansiyel ikinci mühendis bazlı edebiyat eleştirmeni, karizmatik kuzen. "ekşi sözlük diye bir şey var gel bir bakalım" diye yakasından paçasından tutup sözlüğe soktuğum, "hehe nasılmııış?" diye hava basmaya fırsat bulamadan yanında çaylak kaldığım suser. çekik gözlü minik hatun bulacağız biz ona.
  • bana her daim yardımcı olmak isteyen suser*
  • iyi ki doğmuş*...
  • bir akşam üzeri görüp de tanıyamadığım, bunun acısını ertesi sabah saçlarımın rengini beğenmediğini söyleyerek çıkartan, sözlüğe giremeyip beni elaleme ** deşifre etmeyi planlayan ve bunun karşılığını benim onun adını haykırmamla alan, bir tiyatrocu, bir haluk bilginer sesine sahip olan suser. 1,5 olsun esprisine bile alınmadı, helal olsun diyorum ama aynı zamanda xerathul la tanışınca bizi unuttu * diye de ekliyorum. derse gitmek zorunda olmadığı bir sabah oturulup uzun uzun konuşulası insan, saol hem de çok saol.
  • kendisini aldattığım ecnebi insanın soyadını yanlış bilen, berenin zaten yamulmuş olan kısmını iyice yırtan ve bir pegasus edasıyla gülen, saçlarını kızıla boyamayı şiddetle istediğim eminem gibi sarı saçlı olması nedeniyle ayrıca bir sevdiğim kotamı sömüreceği tehditlerine aldırmadığım deli insan*.
  • a tribute to disarm ın yazarıdır, bu eseriyle nobel edebiyat ödülünü almalıdır, alacaktır.*
  • bilkentte hoze ile tanıştığım, sözlük azmi ile yanıp tutuşan mühendis.
hesabın var mı? giriş yap