• ilk görüşte aşk gibi glee'deki teenage dream performansında aşık oluverdi kurt ve ekran başındaki herkes.
    eminim somewhere only we know performansını izledikten sonra herkes de onu diledi. çok romantik, sevimli, seksi.
  • günün 24 saati bana teenage dream söylemesine izin veririm. öyle bir insan nazarımda.
  • kamera oyunculuğu konusunda bir takım dersler alması ve kendini geliştirmesi gereken zat. içine düştüğüm "glee" safsatası mı, karmaşası mı artık her nasıl nitelendirilebilirse o şeyden çıkan en yetenekli ve geleceği en parlak isimdir kesinlikle. çünkü bir tek iyi şarkı söylemekle kalmıyor, yeri gelince çok komik, yeri gelince çok yakışıklı, yeri gelince çok nazik olabiliyor. uzun lafın kısası "glee"den çıkıp başka bir rolde görsem en yadırgamayacağım isim kendisi. evet, ödüllere aday olan, ortalığı yıkıp geçiren chris colfer'den bir cacık olmayacağını düşünüyorum. (başka bir entry'nin konusu) ama darren criss, iyi bir menajerin elinde hollywood'un tozunu attırır. ancak kariyerinin başında olmasından mütevellit kamera karşısında daha deneyimli olduğu tiyatronun büyük mimiklerini kullanıyor. özellikle şarkı söylerken diğer arkadaşlarına nazaran çok daha fazla "oynuyor". tonu biraz azaltarak daha tadında bir oyunculuk sergilemesi gerektiğini, kıvama gelirse "glee" sonrası yolunun çok açık olacağını düşünüyor ve aynı zamanda diliyorum.
  • şimdi şöyle bi durum var kendisi ile ilgili:
    sesini duymak beni deli gibi mutlu ediyor, büyüleniyorum sanki. eee dediğinizi duyar gibiyim, evet buraya kadar her şey normal.
    şarkıları nasıl bi yüz ifadesi ile söylediğini görmeseydim eğer, hepsi bununla da sınırlı kalabilirdi. normalde sadece beğendiğim şarkıları indirmekle yetinirim ama onun videolarını indiriyorum; şarkıyı söylerken onu görmüyorsam eğer nasıl söylediğini hayal ediyorum. ve daha da kötüsü başkalarının söylediği şarkıları "acaba o nasıl bi ifade ile söyler" diye aklımdan geçiriyorum.
    allahım o jestler, mimikler..durdur kendini beined yoksa kırmızı nokta alarmı eklemem gerekicek !!
    sonunda sapık oldum, evet.
  • glee gibi bir diziyi izlerken "hormonlar nasıl tavan yaptırılır?"ın cevabıdır kendisi. nasıl bir gülüş, çene, göz... o öyle.
  • bugün ilk defa broadway'de sahne alacak ve how to succeed in business without really trying'de başrol j. pierrepont finch'i canlandıracak olan mükemmel adam. ayrıca kaderin bir cilvesi midir bilinmez ama 2009 yılında bir harry potter parodisi olan a very potter musical'da harry'i oynadıktan sonra broadway'deki ilk rolünü daniel radcliffe'den devralmıştır.
  • bu adamın sesini duydukça gerçekte -muhtemelen- hiçbir zaman canlı canlı ne görüp ne dinleyemeyecek olmak çok canımı acıtıyor. çok sıradanmış gibi dursa da tipi, hali, tavrı aslında bambaşka biri. benim gözümde ilerde efsane oyuncu, sahne sanatçısı olacak sayılı insanlardan.
  • bu adamla ilgili söylenebilecek 2 şey var; sesiyle seksi olabilen erkeklerden biri olduğu ve bizzat kendisinin çok çekici olduğu.

adaletin bu mu dünya?!
  • canlı performansını izlemeyi hayal edip edip durduğum dünya tatlısı. rol yeteneği konusunda kendisini ciddi manada geliştirmesi gerektiğini düşünsem de, rol yaparken gözlerin hakim olamadığını sürekli farketsem de, çok iyi bildiğimiz birşey vardır ki şarkı söylerken rol yapmasına kesinlikle gerek kalmamaktadır çünkü kendisini izletip büyületen hal ve tavırlar şarkı söylerken vücut bulmaktadır. glee'den sonra da birçok projede aktif olarak göreceğimize ve tahmin edileden de çok başarılı olacağına inanıyorum, umut ediyorum hatta dualar ediyorum çünkü bu adamı canlı izlemek lazım. ola ki canlı izlersem de nefret ettiğim, konserlerde çığlık çığla bağıran kızlardan birine dönüşür de korumaları ezip üstüne atlamaya çalışırım filan diye kendimden korkmuyor değilim. yine ergen oldum, evet.
  • "allah'ım sana geliyorum" dedirten adam. bu nasıl bir wanna be startin' somethin' söyleyiş? youtube'daki yorumlara göre kimi hatunların ovary*lerini patlatmış zaten.
hesabın var mı? giriş yap