• ac milan resmi sitesinde transferi duyurulmu$ olmasına ragmen inter milan'a transfer olmu$tu. $imdiler de benfica'da 0-100 ko$uyor.
  • fm 2007'de de her oyunun başında ac milan'a giderdi bu oyuncu. e nasıl olsa cm diyorsa doğrudur değil mi?* pek çok kez ben de almaya çalıştım, ama her seferinde beni değil rossoneri'yi tercih etti ne yazık ki.
  • iki ters bi duz yapip inter de karar kilmis, bi transferle uc transfer hacmi yaratmis abdurrahman celebi.
  • pes 2010'da inter'in sürpriz forveti. sıkıştığınızda, milito yorulduğunda iyi işe yarıyor.
  • sezon basında cagliari’den olaylı bir şekilde inter’e transfer olan forvet oyuncusu.küçük takımların büyük golcüsü olduğunu ispatlamasına rağmen inter’de halen beklenen patlamayı yapamamıştır.ayrıca köln’e kiralanan eski antalyasporlu suazo’nun da kuzeni olur.
  • karakterli çıkıp "sözüm inter'eyse ben de giderim nerazzurri'ye" kelamını edip rossoneri'yi bu transferde çırak çıkarmıştır. bir kez daha inter'le şaka olmayacağını dosta düşmana göstermiştir. şimdi inter'de hem bonservis, hem futbolcu hem de acıbadem hastanesinden alınmış ucuz yollu bir sağlık raporu mevcuttur.
  • inter in bonservisini kaptigi, cagliari de langella ve esposito yu yalniz birakmis hondurasli. milanoda yedek kulubesinden ne siklikla cikar seneye pek merak ettim.

noluyoz lan editi: bi gece operasyonuyla milan a kacirilmis, takima girer artik. galliani strictly business diyip olayi bitirmistir kendince, inter ne yapar bilinmez ancak moratti feci kopurmus.
  • inter milan'ın kadrosuna katmaya çalıştığı forvet oyuncusu.
  • cagliari calcio'ya falan dönmemiş oyuncu. 2011 ağustos gibi catania'ya giden suazo 6 maç oynayabildi ve sezon sonunda serbest bırakıldı. 1 sene boşta gezen suazo, 2013'te futbolu bıraktı. oyuncu menajerlerinin önemi bu noktada ortaya çıkıyor. sağlam bir menajer bu adamı ya bizim anadolu kulüplerine ya da araplara "zamanında inter'in yıldızıydı." diyerek sağlam kakalardı.
hesabın var mı? giriş yap