• 1 gol, 1 penaltı ve 1 kırmızı kartla tripple double yapan 50 ıq'lu futbolcu.
  • omar bence tek gözle daha iyi oynar.
  • deandre yedlin: "hocama oyuna girmek istediğimi 4-5 kez söyledim. bana sarıldı ve "gireceksin yedlin" dedi. galibiyete açım. fatih terim'e çok inanıyorum."

fatih terim nasıl bir adam arkadaş daha 3 günlük adamı tetikçisi yapmış.
  • maçın ilk dakikalarına baktım, sonrasını izlemedim. izlemeden bir tespitte bulunayım, babelle aynı kanatta bu adam oynayamaz.muhtemelen o yüzden eleştiriliyor. bu adamın koşu yoluna hızlı oynayacaksın. babeli biliyorsunuz topa basıp geri çekmezse, 5 milyon dolar tazminat ödemesi gerekiyormuş gibi oynar.
  • sanırım türkiye ligini çok çok küçümsedi. burda da mı defans yapıcaz aguakoyim diye geziniyor sahada.
  • bu sikko taraftara transfer yapmayacaksın. "istifa, mistifa" diye zırvaladıklarında "siktirin lan oradan" diyeceksin. adam ilk maçında önünde babel'le oynuyor. insafsız adamlar.
  • omar tek gözle bundan iyi oynar amk
  • yeryüzündeki en gerizekalı futbolcu olabilir. zorla kırmızı kart yiyen birini uzun zamandır görmemiştim.
  • deport edilmesin umduğum futbolcu. adam 2. penaltıyı yapamadığını anlayınca gidip kırmızı kart yedi. (bkz: truva atı)
  • gayet iyi niyetle makul oynadığı bir maçta gerizekalı galatasaray taraftarının ıslıkladığı futbolcu.

tamam orta yapamadı. emrenin uyuması dolayısıyla 2 pas hatası yaptı. tamam çok iyi oyuncu değil. ama canını dişine takarak savunma yapıyor. zaten birinci sağ bekin değil. ee ıslıklaman ne getirdi peki? gerizekalı herifler.

ıslıkladınız. hoca da çıkardı bunu, yerine van anholt'u koydu. ne oldu. oradan gol yedik. salak herifler. salaksınız salak!
hesabın var mı? giriş yap