• (bkz: dokuz ışık)
    (bkz: 9 ışık doktrini)

--- spoiler ---

hesabı haklayanların kim olduğunu anlamak açısından bir ipucu

--- spoiler ---
  • twitter açıklamalarını sahiplenip sahiplenmemesi hiç önemli değil. bence gerçekten hacklenmiş gibi görünüyor, üslup pek onluk değil sanki. lakin twitter'dan paylaşılan videoyu izledim o zaten söylemesi gereken her şeyi programda söylemiş. en başta haberleri görünce programa niye dahil olmuş ki zaten kısmını sorgulamıştım ama iyi ki katılmış, iyi ki onları söylemiş. acun'un popülistliği zaten normalde de çok çiğ görünüyor, demet'in yanında iyice sırıtmış, çirkin görünmüş, göze batmış.

twitter'da ayar verip vermemesi sorun değil, o gereken her şeyi programda acun'un hedef kitlesinin önünde hiç çekinmeden zaten söylemiştir. gezi direnişinde de duruşunu ve tavrını çok açıkça belirtmiştir. hem popülist işler yapıp (1k 1e) hem de saygınlığını, tavrını koruyabilen nadir sanatçılardandır kendisi. pek severim, hep severim. iyi ki varsın demet!
  • sosyal medyadaki sözlerin içeriği ona mı ait bilmem, ama programda söyledikleri de yeter. güzel, çekici, aydın, cesur bir kadın... gerçekten sadece güzelliği ile para kazanan onca oyuncu varken, varlığı ile fark yaratan hatundur. karizmatik kadın cesaretin için teşekkür ederim.
  • uzun zamandır aramızda platonik aşk olan kadın. hem mental hem fiziksel olarak çok beğeniyorum kendisini. programdaki tepkilerini de izledim bi kere daha aşık oldum.
  • kendisini seksî bulanları anlayamadığım kadın. ben gâyet erkeksi ve itici buluyorum.
  • kendisini seksi bulanları anlayamadığım kadın. nerede buluyorsunuz *
  • kendisini bulanları seksi bulduğum kadın.*
  • kendisi seksi.
  • seks.
  • süt.
hesabın var mı? giriş yap