• şu videoda eylemi gerçekleştirenlerin cinsiyeti yer değiştirmiş olsa genel olarak tüm erkeklere saydıracak feminist yazarlar damlardı. fakat kız isteyerek öpmüş ise erkek çocuğun ergen/yetişkin olması çok önemli olmuyor değil mi? çocuğun her ne kadar ''işine geliyormuş'' gibi gözükse de yaşına göre yapmaması gereken bir eylemin içinde ve medyaya etiket oluyor. bunu o zamanki aklıyla uygun bulması normaldir elbet.
  • bizim için o yaşlarda hayat çok başkaydı. vay arkadaş.
  • alenen çocuk istismarıdır ve bu konudaki cinsiyet ayrımcılığının en açık örneklerinden biridir. buradaki erkek çocuğunun yerine bir kız çocuğu olsaydı ve onu öpen yetişkin erkek olsaydı şu an youtube bile o videoyu yayınlamıyor olurdu. muhtemelen upload edenin de evini interpol basmış olurdu.
  • mükemmel olay. şanslı veletmiş.
  • iğrenç görüntülerdir. üstelik bunu başka bir küçük çocuğun önünde yapıyorlar. başlığı okuyunca küçük bir öpücük kondurdu sandım bildiğin öpüşüyor.
  • man maker
  • 1967 doğumlu philip tanzini ve 1962 doğumlu demi moore un, amerika’nın bitmek tükenmek bilmeyen soap operageneral hospital’da tanıştıktan sonra vuku bulan öpüşme.
  • öncelikle çocuk 15 yaşında ise söz konusu eylem türk yasalarına göre suç değildir. amerikan yasalarında durumun ne olduğunu bilmiyorum. ayrıca pedofili kavramının da yanlış kullanıldığını gözlemliyorum. pedofili çocuklara ve ergenliğe yeni girmiş kişilere karşı duyulan ilgidir. net bir yaş sınırı konulamaz. bazı durumlarda 15 yaşındaki bir genç fiziksel olarak 25 yaşında gibi durabiliyor. hele günümüzdeki hormonlu ergenlerin yaşını tahmin etmek çok zor. türkiye'de 18 yaşını doldurmamış birisiyle cinsel ilişki yaşama durumu hukuken pedofiliye girer. başka bir ülkede bu yaş sınırı 15 olabilir, diğer bir ülkede 16 olabilir. bu yüzden 18 yaşını doldurmamış birisiyle cinsel ilişki yaşamış herkesi pedofil olmakla suçlamamamız gerektiğini düşünüyorum.

kesin sübyancıları savunduğumu zanneden geri zekalılar çıkar, o yüzden söyleyeyim. 7-8 yaşlarındayken bir kadın tarafından cinsel tacize uğramış bir erkeğim. bende olumsuz bir etki yaratmadı ama bu durum başka bir erkekte sorun yaratmayacağı anlamına gelmez. o yüzden benim başıma gelen olay iğrenç bir şeydi. bu olay ise o oğlanın üstünde en fazla "ulan ben demi moore ile öpüşmüş adamım, şimdi takıldığımız kadınlara bak!" gibi bir etki bırakmıştır. hatta hala birisiyle tanıştıktan sonra ikinci cümlesi "ben demi moore ile öpüştüm, biliyor musun?" falan olabilir. hepimiz 15 yaşımızdaki abazalığımızı biliyoruz. politik doğruculuk yapamayacağım.

edit: videoyu şimdi izledim. çocuk daha ergenliğe girmemiş. demi moore ablamızı linç edenlere saygı duyabilirim artık.
  • eleman pantalona boşalmış zevkten, siz gelmişsiniz 35-40 yıl önceki olay için burada tartışma yapıyorsunuz.

tanım: gayet güzel bir öpüşmedir, gelsin beni de öpsün ama şu anki hali o kadar etkili olmayabilir.
  • 15 yaşında ne pedofilisi allah aşkına.videoda ki genç yaşından ufak gösteriyor, o yüzden yakışıksız gibi durmuş.yoksa 15 yaş seks için normal, pedofili 13 yaş altı için kullanılır.iyice kavramları şaşırdınız.
    demi moore'da videoda 20 yaşında bu arada, hanginiz lise 1'e giderken lise sonda ki kızları hayal etmiyordu ?
hesabın var mı? giriş yap