• zirve ile ilgili kısa bir analiz raporu vardır, o da şöyledir :

kızlar : güzellerdi. hagaden çok hoş kızlar var idi. zirve başlığı açıldığı günden itibaren anlatmak istediğimizi cinsellik üzerinden dem vurmamıza ve bi çok kere meme, sevişmek, abazan kelimelerini kullanmamıza rağmen katılan dişi sayısı dikkat çekiciydi. yaş ortalaması 26.

erkekler : bunlar da iyiydi. aralarında heartbreaker, tırmalayıcı, sportif, kendi halinde ve taş gibi olarak nitelendirdiğimiz ayrı başlıklar vardı. bunlarla da kah güldük, kah eğlendik...gerisi de kısfmet bi yerde. yaş ortalaması 28

eylence : olimpos'da bulunan bütün bar ve pavyonlar traktör kasasında ve yürüyüş marifetiyle dolaşıldı. her mekanın kendine has ambiyansı eşliğinde çeşitli yöresel danslarımız gururla temsil edildi. bunlardan başlıcaları : limbo, havada hayali top yuvarlama, tek elde bira ile ritmik sallanıp etrafı kesme ve göbelme karşılamasıdır.

deniz : su sıcaklığı bir hayli yüksekti. bunu küresel ısınmaya bağlayan bazı saf arkadaşlarımızı alınlarından öpüyorum. fotoğraflardaki yanınızda yüzen elemana daha dikkatli bakarsınız artık. tekne olayı var bi de, orda da herkes korsan oldu anasını sattımının mpd ları. geleneksel sahil temaşamız deve güreşi layıkıyle sergilendi, cenevizlilerin ruhu bizi govaladı.

içki : biranın sadece 5 dk soğuk kalabildiği bir iklimde su içilmedi. kahvaltıdan sonra başlanılan seanslara araya giren akşam yemekleri hasret koydu.

seks : bu konuda elimizde net rakamlar yok, sandıklar açılmaya devam ediyor.

gece sahil kafası : zirvenin altın vuruşu. ben daha önce de yaptıydım gerçi ama bu şekil bi acaip oldu, ne bilem ben...
  • afrodit verme garantisi vermediği sürece owencan'ın katılmayacağı fantastik zirve. ayrıca ezeli düşmanım zeus ve gay oğlu herkül ile karşılaşma ihtimali beni çok korkutuyor.
  • zirve ile ilgili gerçek analiz raporu şu şekildedir:

kızlar : 2 tane güzel kız vardı gerisiyle iyi arkadaş olunur heheh

erkekler : taş gibi erkek yoktu, çok az sayıda karizmatik ve az sayıda da yakışıklı değil ama sempatik erkek vardı, kız olsam verirdim ama kızlar vermedi napalım :(

eylence : dibine vuruldu, bardan bara gidildi, tek eksiğimiz seksti sanırsam :(

deniz : kıyı kesimler kirli, açıklar temizdi, gideri vardı yine de, tekne kısmı ise anlatılmaz yaşanır.

içki : su olup aktı, anlatmaya gerenk yok.

seks : (bkz: elizabeth)

gece sahil kafası : zirvenin altın vuruşu deyolar, orda ben uyudum işte götümü denize verip hehehe
  • geçen sene temmuz ayında düzenlediğimiz (http://limon.sozluk.gen.tr/zirve/1064183/?r=zr) bol güneşli, bol eğlenceli organizasyonun ikincisi.

detaylar pek yakında!

takip etmek isteyenler için:
    http://limon.sozluk.gen.tr/zirve/1153713/?r=zr
  • vip bir yaşam tarzıdır bence şahsen. yani portakal ağaçlarının altında sereserpe uzanmak, efendime söyleyim evden arayacaklar diye telaş etmeden deli gibi içmek, denize girmek (amaçlı-amaçsız)...bunlar hep vip dediğimiz olaylar. yoksa kimin vipi kimin ipinde belli deyil.
  • bu seneki tarihi 28-29-30-31 temmuz olarak belirlenmiş zirvedir. daha açık konuşmak gerekirse çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi. pazar gününü yolda geçirelim, ertesi gün iş ve şehir hayatımıza hiç bişey olmamış gibi devam edelim istedik.

zirve ile ilgili referans almak isteyen bi bakıversin bakalım :
    (bkz: deniz güneş bira ve olimpos zirvesi)

yeminle tatil yapalım derken kopuyoruz bazen, işte ben buna garanti veremiyorum*
  • programı şu şekil berlirlenmiş zirvedir :

1.gün : survivor kızlar erkekler
    2. gün : yemekteyiz (baş başa ortamlar)
    3.gün : dört nikah bir bal ayısı
    4.gün : boşalmak istemiyorum
    5. gün : yalçın abi ile pozitif reailty (acı gerçekler)
  • 2 kişilik takımlar halinde futbol (minyatur kale),
    normal prosedurlere uygun şekilde tavla turnuvasına ev sahipliği yapacak zirve. ben asıl voleybol dedim kimse istemedi, ama isteyen olursa iki kişilik takımlar halinde smaçları basıbası veririz.

ofisinde, odasında, yüzüne sıçılası sevgilisinin evinde bu entryi okuyan sıkkın, bezgin insan lafım sana, sen oyle oturmaya devam edersen mutsuz olacaksın, deniz kum güneş bira.... yap amınakoyum kendine bi iyilik lan, hem çok eğleniyoruz biz yeni yeni insanlarla tanışıyoruz, hatta bak two dimenson prism ile zirvede tanışmıştım 4 gün once roma havaalanında karşılaştık sohbet neyim güzel güzel gülmeler, neyse yeni kalktım ne yazdığımı da bilmiyorum ya gonderdikten sonra okurum
    birazbilgi vereyim,
    an itibari ile deniz sıcaklığı girilebilirden biraz daha fazla bu sebeple girilebilecek başka sıcaklıklar tercih sebebidir.
    olimposdan aldığım havadislere göre diğer senelere nazaran daha fazla yabancı var. "gel la gel tren yapıyoz her akşam nihahah" dedi arkadaş.

ama sıcak hacı vallahi billahi cok sıcak, buz gibi bira olmadan deniz olmadan cidden çekilmez.
  • geçen sene çok acaip işler döndü, bu sene neler olabileceğini düşününce zihnimin derinlikleri sızlıyor. çok tehlikeli işlerin seriye bağladığının kanıtıdır bu zirve.

her gördüğünüz yeşilliğe atlamayın, her antik mezarın dibinden geçmeyin...şimdilik söyleyeceklerim bu kadar!
hesabın var mı? giriş yap