• tipik facebook mafyası.
    gelen tepkilerden sonra hesabını kapatıp kaçmadan evvel profilinde gezinme şansı bulmuştum biraz.
    kendisi de diğer muadilleri gibi elde silah, puro, tespih gibi ağır abi itemlerini taşıyarak fotoğraf çekilmekten, özel plakalı bmw’ye (vural 33), range rover’a (33 vrl 06 gibi bir şeydi) binmekten hoşlanıyor. (bkz: 34 plt 34) klişesi işte... her fotoğrafının altına “gözümüz yükseklerde değil kahrolası tümseklerde!”
    “azdan az çoktan çok gider!!!!” tarzı özlü mafya dizisi sözleri yazmak en büyük zevki ve tabii ki her facebook mafyasında olduğu gibi bu arkadaşın da “helal be reis!”, “allah (cc) yardımcın olsun kardeşim..” gibi fotoğraf altı yalakaları mevcut.
    fakat en komiği malum olaydan evvelki son paylaşımı. üç barzo kendi deyimleriyle “istanbul’u fethetmeye” doğru lüks ve özel plakalı aracın içinde yol alırken arkada eşkıya dünyaya hükümdar olmaz adlı mafya dizisinin müziklerinden biri çalıyor asfsfakfaks. dizi müzikleriyle, jargonuyla gaza gelen sosyal medya mafyası... tam bir 2023 türkiye’si prototipi.
    son olarak profilinde dikkatimi çeken bir başka husus kendisine ya da ailesine ait inşaat şirketinin çalışmalarından birini beşir atalay’ın ziyaret etmiş olması. bağlantılar da derin, sırtları yere gelmez yani. aklıma birkaç sene evvel atılan, “türkiye’de mafyayı bitirdik...” diye başlayan rte tiviti geldi. hayat kısa, kuşlar uçuyor.
  • ulan adamın şirketinin referansları arasında, adalet bakanlığı var.
    güler misin ağlar mısın ?
  • kavga çıkarmak için hakan yılmaz'ın ayağına arkası dönükken tekme atan "reis"...

http://www.hurriyet.com.tr/…i-ortaya-cikti-40676753

uçamayan tekmesi hedefi bulmadığı gibi, birine karısının yanında elemanlarıyla saldıran hatta kadını da yaralayan "delikanlı"...
  • biosunda sunu yazan adamdan tam da bu beklenirdi zaten:

vural-han group yönetim kurulu başkanı'da iş veren ( patron)

diyecektim ki egitim bilgilerine sunu yazmis herif:

bilkent üniversitesi
    üniversite
    2006 - halen
    bilkent üniversite de 3 tane şerefsizi bıçaklayıp üniden şereflice atılmak
    süleyman demirel anadolu lisesi
    lise
    2004 mezunu
    reis ..!!!
    kırıkkale süleyman demirel lisesi
    lise
    tarih yazmaya orda başladık yazdik da o donemler iyi bilir!!!

yeni donem akp zengini muteahhit cocugu olarak muazzam bir vaka.
  • https://www.bolgegundem.com/…-darp-etti-290515h.htm

haberin son satirlari, neden ceza almadan bu memlekette her seyi yapabilecegini ozetler nitelikte...
  • arda turan familyasindan, kirikkaleli ve insaatci olani.
  • sanırsam kırıkkale komple bu mafya bozuntusunda.
    ülkede paraları götüren böyle tipler işte.
    bunları savunanlar ise cebinde beş kuruşu olmayan çomarlar.
  • vuralhan holdingin ceosu devletten aldığı ihaleleri görmek isteyenler inceleyebilir
    http://www.vuralhan.com.tr/tr/hizmetler.php

(bkz: vuralhan grup)
  • her şeyi geçtim sırf şu arkadaki resim için yargılanması lazım gözlerim bozuldu tazminat davası açacağım.
hesabın var mı? giriş yap