• 4 senedir tanıdığım ama hala tam anlayamadığım akıllı, asi, half-life uzmanı, sevecen, ilginç, yardımsever dostum.
    siz de tanıyın. tanıyın, tanıyın :)
  • oda arkadaşım, naturel selectıon commander'ı
  • bilkent kanalının opu
  • zt kaptanı , büyük çekmece insanı , her türlü bilişim şeysine götürmek için zorlayan eski bilkentli aslan.
  • goneon adli java tabanlı programı bir arkadaşına yazdırıp üzerine yatan 2 şahıs'tan biri (diğer zibidi de gomez). bilkent yurtlarında vaktiyle her türlü azmanlığın üstün zekalı elebaşı.
  • zamanında half life için parabot'un türkçeleştirilme'sinde rol almıştı lol klanından furious ile birlikte.
  • üçüncü nesil bir yazar.
  • işinden gücünden zaman ayırıp hiç tanımadığı bir insanın bitirme ödevine yardım edebilecek kadar iyi bir insan. hakkında bu kadar az şey yazılmış olmasını esefle kınıyor ve ekliyorum. insanlık ölmemiş homua koyim.

bu gün bu ülkede yeşil bir çimen büyüyebiliyorsa
    küçük bir kız çocuğu şeker dişleyebiliyorsa
    yaramaz yusuflar leblebi tozu yiyebiliyorsa
    hep desdinova gibi iyi insanların sayesindedir.

evi, arabayı üzerine yaptığım cancisimdir bundan sonra.

istanbuldan gusano isimli yazar diyor ki;
    "bence desdinova akbilimiz bittiginde bize akbilini uzatip parasini da almayan kisidir. "

masaçuses teksas'dan arı maya isimli yazar diyor ki;
    "bence desdinova, yeni gelen çekingen muhabbet ku$unu o da yem yesin diye kafesine çağıran eski muhabbet ku$umuzdur."

siz de destinova sizin için nedir bana iletin buraya ekleyelim, iyiliğin nasıl prim yaptığını tüm dünyaya duyuralım. haydi türkiye, haydi doğu avrupa, haydi galaksimiz samanyolu.
  • zero tolerance (zt) topluluğunun kurucularından. internet üzerinden half life oynayanlar arasında efsanedir. half life'ın bir versiyonu olan adrenaline gamer'ı türkiye'ye tanıtan ve getiren insan.
    değerli takım kaptanım, her konuda desteğini ve bilgisini esirgemeyen eşsiz bir arkadaş, dost, abi.
hesabın var mı? giriş yap