• cecen inguscada kalite nick icad edebilen anlamina gelir. redhat kurdugun icin asla affetmiyecegim lan seni. arkadaslikta bi yere kadar hani eheuheee :ppp
  • gecelerin adami... aysiku dostum...izmirin gulu gel kokliyalim biras :)
  • sabahlari erken ise gitme nedeni hernekadar artik bu olaydan kurtulmus olsamda... super bir olaydir kendisi acaip severimf... irc canavari... ha olm aksama cisco yine cokukmus hayirli ossun ehueheuheu...
  • önceleri frekansımız tutmuyo sanmıştım sonradan frekansına yetişemiyceemi anladım..şirin suratlı takdir edilesi üstün kişilik
  • sectigi bir kiliga girebilen * brujo lara verilen isim. (bkz: don juan ın ogretileri)*
  • "bir gün hepinizi kurtarcam olm" söylemiyle kalpleri fethetmiş izmir dayısı. nette 23 metre boyunda zenci gücündedir. fi tarihinde #komiq diye bir oda açarak internetlerin kesilmesine sebep olmuştur. ayrıca hep derim, kraldır, aslan adamdır.
  • kendisi gibi izmir´li olan bir hatunla evlenmis, mutlu mesut kazakistan´da yasamina devam etmekte olan kisi.
  • bu başlığı okuyunca farkettim ki...
    (bkz: diablerie)
    (bkz: brujah)
  • onkaimeon adlı yazarın dini versiyonu olma yolunda dörtnala koşmakta olan yazar.
  • zannımca, bir hadis kitabını sözlüğe geçirmekle meşgul yazar. kötü mü yapıyor derseniz, hayır, iyi yapıyor pek tabii. sözlüğü bilgi kaynağı yapmakta böylesi tematik yazarların katkıları yadsınamaz.
hesabın var mı? giriş yap