3311 entry daha
  • biraz nefes alın, dinlenin. şimdi yukarıya çıkma vakti, bundan dibi yok.
  • biraz daha ilerleyin belki dipten değerli madenler çıkar (bkz: özüne dönmek)
  • iyice yerleşin dibe tadını çıkarın. dibe vurabilmek güzeldir. duyguların her evresi yaşanmalıdır. dibe vuramıyorsan işte o sıkıntı :)
  • o düşüş sana muhakkak çok şey katacak. düştüğün yerden bir avuç toprak almadan kalkma. daha donanımlı kalk, daha güçlü ol.

düştüm ve kalktım. ordan biliyorum.
  • dibe vursaydın buraya bakacak takatin olmazdı. sen vurmamışsın reyiz öyle sanmışsın ama o öyle olmaz.
  • iki gün önce tanıştığım, 3 defa intihara teşebbüs edip "bunu bile başaramadım" diyen, karısı çocuklarını alıp evi terketmiş " tüm hayatımı onların mutlu olması için adadım ama işte sonuç" diye hayıflanan adama verdiğim tavsiyedir belki.
    -siktir et abi boşver.
  • ama kolay ölünmüyor biliyormusun? insanın canı herşeyden kıymetli.her zorlukla karşılaştığın da tamam bunu atlatamam,kesin ölürüm diyorsun ve devam ediyorsun yaşamaya. nasıl atlattığını bile anlamadan..

o yüzden çok da şeyapmayın. isteseniz de istemeseniz de toparlayacaksınız.
  • emin ol geçecek ve sen daha güçlü kalkacaksın
  • dibi vurmuş olmanın en güzel yanı kaybedecek bir şeyinin olmamasıdır. bunun anlamı özgür olmak değil midir ?
2370 entry daha
hesabın var mı? giriş yap