• futbol sezonu başında peşin 1.500 - 2.000 arası bir para ödeyerek üyeliğimi uzattığım boşluk. hoş komik bir teselli ama iyi ki peşin ödeme yapmışım, yoksa şu an para vermek inanılmaz bir acı verirdi.
    önce fox sports gitti, sevgim ve ilgim azaldı, sonrasında ligin durumu malum, ki lig iyi veya kötü demiyorum, konu adeletsizliği ligin. ve son olarak da bu geceki ödül töreni, artık çok eminim bu boşluk benden bir daha beş kuruş para alamayacak.
  • bu platformda herşey iyi güzel hoş da kanal silme özelliği eksik. yani ben kanalları gezerken atv, a haber, cnn türk, kanal d falan görmek zorundamıyım arkadaş. katarlılar duyun artık sesimizi.
  • bayiliklerinin kaldirilmasının ve azaltılmasının nedeni müşteriyi yıldırıp üyelik iptalinden vaz geçirmek.
    eskiden adana'da her yerde bunlardan varken şimdi her bölgeye bir tane bayilik koyup onu da en kuytu köşede açmışlar.
    sayıları giderek azaldı yakında yok olmasından korkuyorum. cihazları geri verecek yer bulamayınca 300 lira cihaz parası ödememek için insanlara genelde amaaaan dedirtip üyeliklerini uzattırıyorlar.
    başta dediğim gibi tam bir yıldırma politikası.
  • bu sıralar sürekli tacizine maruz kaldığım oluşum.

2019-2020 sezonu için teklifleri temmuz 2019 sonuna kadar 64,50-tl ödemem ve sonrası için aylık 129-tl ödemem yönünde. süper lig, la liga vs. hepsi dahil.

şampiyonlar ligi ne olacak dediğimde ise haziran ayında belli olacak diyorlar. o zaman haziran ayı içinde görüşelim dediğimde ise biz arama yapmayız, siz ararsınız diyorlar.

sizin ben ticari kurnazlığınızı yerim çakal herifler. illa iptv üyesi yapacaksınız bizi..
  • kampanyamız var diye sizi arayıp ilk ay bir defaya mahsus binde sekizlik damga vergisi ödeyeceksiniz diyecekler; sakın inanmayın.

çünkü binde sekiz falan almıyorlar. iddialarına (yalanlarına) göre bunu devletin vergi dairesi hesaplıyormuş. faturanız 20 tl iken ve siz 10 kuruş falan vergi bekliyorken 9 tl'yi çakıyorlar. 24 ayın tümünün vergisi bu diyorlar ama yine de ödetmek istedikleri rakam çok çok yukarıda kalıyor.

almayı düşünenlere şimdiden tavsiye. kendinize ve kazancınıza saygınız varsa başlamadan bitirin bu sevdayı. alternatifleri var, siz de biliyorsunuz.
  • rahat bıraksanıza lan eşekherifi.
    gücünüz bir kişiye mi yetiyor.
    ekşiyi karşınıza almayın siz zararlı çıkarsınız.
    tanım : dijital yayın şeysi.
  • hepimiz eşekherifiz!
    edit: (bkz: camdan dusen pimapenci) arkadaşımız uyardı. (bkz: popcorn time) ve (bkz: stremio) sayesinde yeni bölümler izlenebiliyormuş. ayrıca altyazı da otomatik ayarlanıyormuş.
    bu kan emicilerin yerine her türlü alternatif değerlendirilmelidir. yazar arkadaşımıza teşekkürler.
  • telif hakkı blablabla’sı sebebiyle eşekherif ‘i yıldırmaya çalışsa da çabaları boşa çıkacak şirket.
  • kol gibi fiyatları olup, karşılığında hiçbir şey sunmayan, izlemek istediğiniz şeyi daha uygun fiyata almanıza izin verse daha çok abonelik elde edeceğinin farkında olmayan başarısız yöneticilere sahip firma.

eşekherif'le de uğraşmayın. o çevirmese başkası çevirir. salak salak şeylerle uğraşmayın.
  • eşekherif'i darlayan kalitesiz bir oluşum. topunuz yokolacaksınız...
hesabın var mı? giriş yap