• mehmet demirkol'un bugünkü programında açıkladığı olay.

https://youtu.be/hwiwuyfjt1y?t=220

btk'ya göre abone sayıları 2 milyon civarında: görsel
    galiba demirkol spor paketini kastediyor. son derece normal bir durum. başlıca sebepleri şunlar olabilir:

- türkiye liginin hem oyun hem de yönetimsel olarak rezil rüsva hali
    - bein sports'un aşırı kazık fiyatları
    - kaçak yayınların artması
    - iptv'nin uygun fiyatı ve yayın çeşitliliği
    - bein sports'un üst üste kaybettiği yayın hakları
    - ve en önemlisi ülkedeki ekonomik çöküş
  • bu ekonomik tabloda bana 1.5 milyon abone bile fazla geldi doğrusu. çevremde bein sports abonesi neredeyse kimse kalmadı artık. daha uygun fiyatlara türk futbolundan çok daha eğlenceli internet platformları varken seneye 1 milyon abone bile iyimser bir öngörü olur.
  • kalan 1.5 milyon abonenin yarisi da uyeliklerini iptal ettirmek isterken hayatindan soguyan, isyan edip lanet eden bir kitledir. rabbim herkesi kurtarsin.
  • bir kac yıl once aboneliğimi kapattırmaya çalışırken sinirimden ağlamıştım.
    edilen beddualar tutuyor olabilir bence.

çok normaldir.
  • napsın insanlar hatayspor trabzon konya çekişmesi mi izlesin.

lig şampiyonu şl'ye eleme oynayarak gidecek artık. uefa senin ligini lig saymıyor.
  • ben bu mafyatik oluşumdan ancak yurt dışına taşınıyorum bahanesiyle güç bela çıkabilmiştim.

girerken omerta yemini etmedik amk çıkarken babam olsa tanımam.

t: türk işi kötü yönetim sonucu batış öyküsü
  • onu sacmasapan numaralardan ust uste telefon ederek abonelik satmaya calisirken dusuneceklerdi. illallah ettirdiler engelle engelle bitmedi.
  • yüz bi olması gereken sayıdır..
  • ingiltere premier liginde leeds united - brentford maçını seyrettim bu hafta bizim ligi açmadım bile...

ligi dizayn edeceğim diye anasını zigtiler ve sonucunda herkesi de kaçırdılar...

klasik orta doğulu hareketi tam. para kazanacağım diye daha fazla para kazanma ihtimalini sıfırlayan hamleler. yakında o 1,5 milyonu da mumla ararlar...
  • gs tv gibi yayın yaparsa normal.
hesabın var mı? giriş yap