• tanitimina bile cokca gulduysem seyretsem yarilirim heralde dedigim program...
  • anahtar espriler ve tipler haricinde dogaclama cekilen skec gosterisi. seyrettigim kadariyla dayanilmayacak anlar olmasina ragmen yer yer kikirdedigimi de itiraf edeyim. daha guzel olma potansiyelini koruduguna inaniyorum.
  • ilk kez bu aksam kanal degistiriken denk geldigim ve hic te komik olmayan bir kurtlar vadisi skecini sonuna kadar izleme inadim sayesinde, karin agrilari yasatan komiklikte yarici oldugunu kesfettigim komedi programi.

"ulan bu nedir yaw, bunu da komedi diye önümüze mi koyuyolar? ama inat degil mi lan seyretcem ben bunu sonuna kadar" dedigim ve kardesimin "abi bu ne ya degistir sunu, sacma sapan" seklinde sitem ettigi bir skecin sadece 5 dakika sonrasinda gülmekten yerlerde yuvarlanma kivamina varmisizdir ki, sorma gitsin.

pazar keyfini sunan berkut karakteri iptal etti önce, liselim klibi "nooluyo lan" dedirtti costurdu, arada cikan universiteye hair-styling dergisi ile hazirlanmis genc kopardi, sirlar dosyasinda arkadasini dograyan dallama gözde hafif yaslanmalara, karinda agrilara sebebiyet verdi ve akabinde rating programindaki tipler öldürücü darbeyi vurdu..!

sonra farkettik ki bu eleman zokada o araba tamircisi tiplemesi ile yardiran insan evladinin ta kendisi. helal olsun diyoruz kendisine. * *

(bkz: ver müzigi kardesim)
  • cumartesi gecesi 23:30'da baslayan program. ilk bolum itibariyle, pazar-i keyf'i sunan sarkicinin klibi ve reyting olculen tartisma gibi bazi kisimlar gereksiz uzatilmis gibiydi. oss'ye hairstyle dergisi ile hazirlanip dibe vuran genc ve reality show'u sunan teyze ise bence en iyi bolumlerdi. bunlardan da anlasilacagi uzre program cesitli televizyon programlarindan olusacak sekilde hazirlanmis.
  • izledigim andan itibaren karakterleri hatirlayip hatirlayip gulumsememe bazen durup dururken kahkaha atmama neden oldu... yapanın ellerine saglık...
  • reyting hamdi ve levent kırcanın arasından rahatlıkla sıyrılabilecek orjinal esprilere sahip yeni bir soluk... özellikle haber spikerinin stüdyo dışı bağlantılarında yaşadıkları son zamanların en iyi esprilerini barındırıyordu... çıksa da seyretsek dedirten program...
  • kesinlikle yaran bir programdır. özellikle; "sepetle aşağı sarkan x'in ipini çeken adam" karakteri müthişti. cam önüne konmuş efes şişeleri de hoş bir ayrıntı olarak değerlendirilebilir sanırım. yine aynı herifçinin "ben asabiyim ama perdelerim kalktığında iyi bir insanım. vs." lafı ayrı hoşluk yarattı bende, öyle valla.
  • alper mestci katkılıdır.
  • david wiliams 'ın yaptığı, little britain adli bbc yapımına fena halde benzettiğim komedi programı. ama başarılı mı? evet. komik mi? komik. güldürürken sandalyeden düşürüyor mu? düşürüyor.
  • reyting kaygılı tartışma programına sahip bölümünü dün gece izlediğim, şimdi de tekrarını izlemekte olduğum program.. reyting düşünce sunucunun "biz uğur mumcunun çocuğuyuz" diye çıkış yapıp reytingi yükseltmesi çok güzeldi..
hesabın var mı? giriş yap