*

• dil öğrenme kapasitesi olmadığı için hıncını öğrenenlerden çıkarmaya çalışan, torpille bir yerlere gelmeye çalışan bir adet rte sevdalısı yeni akit yazarı söylemi. link silerse diye görsel
  • yeni akit yazari fatma gulsen adli ablamizin akillara ziyan aciklamasi

"dil barajlarını geçenler ya batıcı ya fetöcü. yabancı dil barajı ile yine insanımız doğranıyor. reis'e rağmen bu yapılıyor üstelik..."

buyrun

edit: çok fark yok ama gazete yeni şafak değil, yeni akit'miş. bilgilerinize
  • dil puanları yükseltilerek 28 şubat’ta ezilen anadolulu akademisyenlerin önü kesilmek isteniyor demiş hahahah.

hızımı alamadım. saka gibi ama değil. ahahhahahaha

yani demek istiyorki yabancı dil öğrenmeye yetecek beynimiz yok siz bize uyun hahaha.
  • "ya da ben aptalım" diye devam eden cümle...
  • what the fuck diye cevap verilmesi gereken beyan.
  • şahsi menfaati için cehaletin sırtını sıvazlamaktır bu. her akademisyen ingilizceyi ana dili gibi bilmek zorundadır. bilmezse dünyayı nasıl takip edecek?
    reis düşürdü barajı, size ne oluyor demiş. kabile gibiyiz lan, inanamıyorum.
    akit gazetesinde yazıyormuş kadın. yine de şaşırıyoruz işte...
  • diyor ki reis biz gerizekalıyız anlamadın mı hala, tüm liyakat şartlarını kaldırman gerek ki bir yerlere gelebilelim
  • okuma yazma bilenler hep vurduruyor diye devam edebilecek cümledir.
  • görüyorum ve artırıyorum; ingilizce bilenler dış mihraktır, vatan hainidir. aksini iddia eden de ergenekoncudur!
  • kendisi daha turkce'yi duzgun kullanamiyor bi de yabanci dile muhalif oluyor. dogru sen ve senin gibileri korkutmaya basliyor bu durum.

anadolulu akademisyen dedigi sudur; kendi memleketinde akademisyen olmak isteyenlerin gotunu yayarak tasradaki saglik ocagindan bozma adi universite olan ama ici butun disiplinlerden uzak atm memuru kafasindaki makale yazmaktan aciz bes para etmez insan musvetteleri.

iste dil baraji onlari da oyle bi dilleyecek ki hemen dil uzatmaya basladilar. bokunuzda bogulun.
hesabın var mı? giriş yap