• çıkış noktası burçlar olan bir dörtlü dönmede "sen kovasın dolduruşa geliyorsun" demiş kişilik.
  • yahşi batı filminde görünmüş, sevenlerini mutlu etmiştir.
  • yaratıcılık konusunda sürekli tavan yapan, doğaçlama konusunda çığır açmış insan.yontma taş devrinde taşları parlatarak cilalı taş devrine de geçer, taştan resimler yaparak 5 taş fiyatına satar, sakalı batan adama kılda keramet olsa da der. henüz ondan daha komiğini görmedim, göreceğimi de sanmıyorum.

edit : bir zamanlar mahşer-i cümbüş'ü tek izleme sebebimdi. uzun zamandır dilek'e rağmen bile izlemiyorum.
  • +18 dizisinde görünce şok olmak bir yana, o kadar kiloyu neden ve nasıl aldığını daha çok merak ettiğim muhteşem doğaçlama yeteneği olan sevimli tiyatrocu.
  • her türlü kılığa, şekle, sese, nesneye, objeye girebilen mükemmel ötesi oyuncu. bir gün gelecek ve bir tiyatro oyuncusuna bu kadar hayranlıkla izleyeceğimi tahmin etmezdim ama bu hatun gerçekten sanatı komedi ile süper birleştiriyor ve sürekli izlenesi kılıyor kendini.

"bak sesin bile değişmiş, diplomamı kesin sen çaldın"
  • dörtlü dönme turunda,başlamadan önce konusunu açıklarken her seferinde tek ayağını kadırıp öbürünün arkasına koyan kişi.
    uğuru galiba.
  • bu geceki aninda goruntu show programinda yaptigi sisme kadin taklidiyle oyunculuk olayini bitirmis insandir kendisi.
  • +18 dizisinde ne akla hizmet rol aldığını anlayamadığım tiyatrocu. madem televizyona iş yapacaksın biraz seçici ol bari. o dizi kaç hafta yayınlanır bilmiyorum.
  • mesut süre ile ilişki testi programında izleyip ne kadar özlediğimi farkettiğim kadın oyuncu, seviyoruz merkez.
hesabın var mı? giriş yap