• cem adrian dinlenir, güzel şarkıları var, kaliteli işler yapıyor, sesi gayet iyi elbet ama yurt dışında yahut burada benzeri çok illa meşhur olmaları gerekmez;

dimash ise tapınılası zira o bana göre göklerden inmiş mucize.
    yaradana, evrene, budha’ya, shiva’ya, shinto’ya yahut higgs bozonuna.. artık neye inanılıyorsa secde etme sebebi..

tanım:
    cahil cühela versus.
  • dimash'ın içinde bulunduğu bir versusta bunlar kim amk yazıldığı için beni 10 dakikadır acı acı güldüren başlıktır.

x kim amk entryleri beğeni aldırıyor olabilir ama genel kültür dar olduğunda rezil olma tehlikesi yaşatır aman dikkat.
  • dimash'ın tanrı olduğu varsayımsal evrende adrian kuldur

peygamber ya da aziz bile degil
  • ahahaa ciddi misiniz arkadaşlar? yukarıda birisi yazmış ses teli uzunluğu diye de, aradaki fark bu değil.. cem adrian ın da ses telleri uzun, fazıl say kendisini keşfettiğinde ve ilk adını duyduğumda bu özelliğini hatırlıyorum. ama cem adrian eğitimli bir ses değil, 20lerinden sonra bu işe başladı gibi bir bilgim var. dimash denilen arkadaş kazakistan da küçüklük çağlarından beri eğitim görerek gelmiş. bunu belgeleyeyim.

https://youtu.be/awyveo3i_xm

yetenek+pratik+istek.. eşitlik aramak haksızlık ama ortaya konulan performanslar belli ve arada çok ciddi fark var. varlığı dimash a haksızlık olacak versus, ama cem adrian ı da gömmeyelim o da sevdiğimiz bir kardeşimiz.
  • bu nasıl vs ... dimash'a hakaret etmek için başlık açılmış resmen ikisinin isminin aynı cümlede yer alması bile çok komik.
  • dimash, aptal aptal 'dimash kim amk' esprisi yapılamayacak kadar ciddi bir sestir. ama dimash'ın yanında keçi sesli cem adrian kim amk? diyebilirsiniz. bu arada bu versus benzetmek gibi olmasın afedersiniz şey gibi olmuş ;

(bkz: tarkan vs nihat doğan) .
  • dimash’ın ses telleri uzun. fiziksel olarak üstünlüğü var zaten. saçma versus.
  • oturup bu ikisini de ciddi ciddi dinleyen insanların var olduğunu öğrendiğimde bir hayli şaşırdım a dostlar. yani açtın hadi bi’ dinledin “vay amk ne ses” falan bi şaşırdın... hadi ikinciye de arkadaşına dinlettin “olm çok acayip bak şimdi pesten söylüyo hooop ha haaaa!” ya insan kendine sürekli bunu yapar mı muhterem cemaat, dengesiz misiniz?
hesabın var mı? giriş yap