• iyi de bunca yıl bunu kimse nasıl farkedememiş :d hadi bizi de geçtim almanları ve amerikalıları da buna inandırmış :d
  • bitirememiştir tıpı muhtemelen. sorun budur.

4-5 yıl okudum doktor sayılırım demiş ve şov dünyasında yerini almıştır. lise mezunu görünmesinin sebebi budur. muhtemelen bunu paketlemişler siyasi ayaklardan 80lerde.
  • adamlar diplomasız cumhurbaşkanı oluyor, doktor olmuş çok mu?
  • diplomasız bir cumhurbaşkanın olduğu ülkede çok normal olan bir durum.
  • beyin ameliyatı youtube'dan bakılarak yapılabilecek birşey değildir. geçin diplomasızlığı, diğer bir cerrahi ihtisası olduğunu düşünelim buna rağmen bir beyin ameliyatını bu işin özel eğitimini almadan yapamaz. derin bir anatomi bilgisi gerekir. üst düzey bir teknık eğitim lazımdır.
    yıllar önce yeni asistan olmuş bir arkadaşımız özenmiş ve kafatası derisinden basit bir lipom (yağ bezesi) çıkarmaya kalkmış. ben de odamda baş asistan nöbeti tutuyorum. apar topar çağırdılar. gördüğüm hastanın neredeyse kan kaybından ölmek üzere olduğuydu. bırakın kafatasını kafa derisini açmak bile özel bilgi gerektirir.
    a9 tv'de karşısında gerçek bir beyin cerrahı varken (oktar babuna), bol keseden sallayan ve yakalanmayan kişidir ayrıca kendisi.
    mali şubenin takibi ile yakalanmış.
    tanım: bir gazete haberi
  • linkte yazdığına göre, lise mezunu bir vatandaş imiş. tıp fakültesi son sınıftayken atılmıştır, ondan lise mezunudur herhalde diye düşünmek istiyorum. her ne kadar kerameti bıyığında gibi görünse de beyin cerrahlığı lise mezununun yapabileceği bir iş olamaz. (bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
  • hic ameliyata girmediyse, aslinda dogru soyleyen adam. “hic bir hastam olmemistir” kips.
  • haberlerde izlediğim kadarıyla üniversitede seminer vermiş. hadi vatandaşa yedirdin... adam tıp fakültesini kafalıyor. ülkemizdeki akademik seviyeyi iyi anlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap